RxMediaPharma

RxMediaPharma

FREE

(2 stars)

(832)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
RxMediaPharma® Mobile Sürüm 1.50, online hizmet sunan interaktif bir ilaç bilgi kaynağıdır. Kullanıcılarına okunması kolay, kullanıcı dostu ara yüzü aracılığıyla güvenilir bilgi sağlar. Bu uygulamadan sadece lisanslı RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı kullanıcıları lisans hakkı süresince yararlanabilirler. Diğer kullanıcılar için süre kısıtlı kullanım 7 gün ile sınırlıdır.

RxMediaPharma® aşağıdaki modülleri içermektedir:
Müstahzarlar
Etkin Maddeler
Endikasyonlar
Firmalar
Sözlük
Laboratuvar Verileri
Farmakolojik Grup Yapısı
ATC Sınıflandırma Sistemi
Sorgulama
e-Kitaplar
ICD-10
Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)
Yeni Müstahzarlar
Gelecek Fiyatlar

Türkiye'de 20.000'den fazla serbest eczane, aile sağlığı merkezleri, muayenehaneler ve hastanelerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ilaç firmaları ve akademik kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Bu üstün nitelikleri ile RxMediaPharma®, tüm sağlık profesyonellerinin doğru ve hızlı kararlar almalarında önemli bir yardımcıdır.

-------------------------------------------

RxMediaPharma® Mobile is an online interactive drug information resource. It provides easy-to-read, in-depth, authoritative information for consumers via its robust, user-friendly, interactive software.

Used by many hospitals and over 20,000 retail pharmacies and medical clinics in Turkey as well as government and Social Security Institution (SGK), pharmaceutical manufacturers and academic institutions, RxMediaPharma® helps healthcare professionals.

Tags: rxmediapharma pro.

Comments and ratings for RxMediaPharma
 • (29 stars)

  by Michael Solomon on 20/05/2014

  Keske bedava bolumunden kaldirilsa da uygulama suresi dolduktan sonra karsimiza cikan astranomik rakam karsisinda soka ugramasak

 • (29 stars)

  by House Hesenli on 08/08/2013

  Indirmeyin

 • (29 stars)

  by Salih Guler on 13/03/2013

  program cok kullanıslı ancak deneme suresi dolunca 300tl gibi bir rakam istiyor. sanıyorum ki en pahalı android programı bu olsa gerek...

 • (29 stars)

  by Mesut S on 02/03/2013

  Bedava falan değil. Bir süre kullandıktan sonra lisansınız bitti, masaüstü versiyonu alırsanız bu da çalışmaya devam eder diyor ve çalışması duruyor. Masaüstü için de her yıl 200-300 TL arası para vermeniz gerekiyor. Baştan paralı olacağını yazsanız olmaz.

 • (29 stars)

  by onur doe on 27/01/2013

  Deneme süresi bitti deyip,lisans istiyor.Tavsiye etmiyorum.