D-Smart BLU

Download D-Smart BLU D-Smart BLU icon

D-Smart BLU

by: D-Smart | 6.6 4.4K

6.6 Users
rating

Screenshots

Description

Yenilenen D-Smart BLU ile istediğiniz programı, istediğiniz yerde izleyin!

D-Smart BLU, her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her yerden 7’si HD toplam 25 Canlı TV yayınına, canlı spor karşılaşmalarına, 1000’lerce film, dizi, yaşam ve belgesel gibi en güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başa Al İzle ve Geri Al İzle özellikleriyle de canlı TV yayınını 2 güne kadar geri alarak kaçırdığınız dizi ve programları tekrar izleyebilirsiniz.

• D-Smart BLU uygulaması sadece Türkiye’de kullanabilmektedir.
• D-Smart BLU uygulamasını kullanmak için D-Smart BLU abonesi olmak gerekir.
• D-Smart BLU abonesi olmak için, web sitesine (dsmartblu.com.tr) giriş yapmanız ve abonelik satın almanız gerekmektedir.
• D-Smart BLU uygulamasına, D-Smart BLU web sitesinden abonelik sırasında kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
• Öde-İzle kategorisi içinde yer alan içerikleri izlemek için web sitesi üzerinden (dsmartblu.com.tr) ek ücret ödeyerek bu içerikleri satın almanız gerekmektedir. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.
• Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

D-Smart BLU uygulaması root edilmiş cihazlarda ve Google sertifikası bulunmayan cihazlarda çalışmamaktadır. Google sertifikalı cihazların listesine https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/D9E52CEA2646E4F148A1B29C7C839C628B61 adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım ve daha fazla bilgi için lütfen https://www.dsmartblu.com.tr/sikca-sorulan-sorular sayfamızı ziyaret edin.

Tags: d smart , yayin haklarindan dolayi root yapilmis , de smart icin root nedir , dsmartblu , d-smart blu izle , d smart blu izle

Users review

from 4.369 reviews

"Good"

6.6

Users activity

ekrem

by ekrem

Downloaded

Andrea

by Andrea

Downloaded

Greatx

by Greatx

Downloaded

ahmet

by ahmet

Downloaded

Buket

by Buket

Downloaded

murat

by murat

Downloaded

Abdulkadir

by Abdulkadir

Downloaded

Alkan

by Alkan

Downloaded