Digiturk Play

Digiturk Play

FREE

(4 stars)

(11K)


Download for Android Like

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Turkish Airlines Euroleague ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletten maçları izleyebilirsin.

Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 70’den fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:

* Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
* Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Sinema veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android telefon ve tabletten izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
* Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
3.0 Sürümündeki Yenilikler
Digiturk Play uygulaması şimdi çok daha zengin içerik ile karşında!
Artık canlı spor heyecanının yanında film, dizi, belgesel ve Canlı TV keyfi de cebinde! Yenilenen Digiturk Play uygulaması ile en popüler TV kanallar, kaçırdığın ya da yeniden izlemek istediğin diziler, yüzlerce film yüksek görüntü kalitesiyle sen neredeysen orada.

Tags: digiturk play, digiturk play indir, digiturk play hata 1004, digiturkplay, hata 1004 digiturk, digitürk play indir, digiturk play açılmıyor, dıgıturkplay.com, digiturk play hd ses var görüntü yok, digiturk play 4.0.

Recently changed in this version

* Android 5.0 cihazlarda karşılaşılan hatalar giderildi.
* Ufak hata ayıklamaları yapıldı


Lists with Digiturk Play

Some lists where this application appears: new.

Comments and ratings for Digiturk Play
 • (56 stars)

  by mkolbakir on 28/09/2012

  tek yıldız bile fazla... önceki sürümde hiçbir problem yoktu... canavar gibi çalışıyordu...,şimdi ses var görüntü yok..uygulama takılıyor...eski sürüme nasıl döneriz lütfen yardım..

 • (56 stars)

  by Tayfun Cakicier on 09/01/2015

  3 yıldır kullanıyorum bir kere bile beni pişman etmedi

 • (56 stars)

  by aFurkan D on 08/01/2015

  Karasal yayınla izlenebilen kanallar için paralı üyelik istenmesi digiturk'un PARA pardon MÜŞTERİ ODAKLI hizmet anlayışının bir göstergesi...

 • (56 stars)

  by Can Gumuskaya on 03/01/2015

  Basket / futbol maç geçişlerinde sorun var.

 • (56 stars)

  by Şahin Alp Taşkaya on 31/12/2014

  400 lira para vermişim, uygulama hala reklamla açılıyor...

 • (56 stars)

  by Mtk Mtk on 06/12/2014

  Simdi lig tv yi izliyebiliozmu ?

 • (56 stars)

  by Tunç Timur on 30/11/2014

  Özellikle canlı maç yayınlarında (TBL, euroleague) kalite çok düşüyor. İnsanların 25+ mbit bağlantısı ya da 20mbit 3G kapasitesi varken gerçekten verdiğiniz hizmet yetersiz. Streaming hizmetinin uydu abonelerine rakip olmasını istemiyor olabilirsiniz ama görüntü bu kadar düşük kalitede tutulamaz. Ayrıca ÇOK ACİL DÜZELTİLMESİ gereken başka bir hata var. TABLETLERDE SD yayını 4/3 veriyor. CNNTürk Pr

More comments