Dilediğin Yerde

Download Dilediğin Yerde Dilediğin Yerde icon

Dilediğin Yerde

by: Digiturk

FREE DOWNLOAD 7.6 13.5K

7.6 Users
rating

Screenshots

Description

Digiturk Dilediğin Yerde uygulaması ile eğlence dolu Digiturk dünyası her zaman sizinle. 100’ün üzerinde canlı kanal, kaçırdığınız programlar, binin üzerinde film, heyecanla takip edilen yerli-yabancı diziler ve fazlası Dilediğin Yerde uygulamasında sizi bekliyor. İster evde, ister yolda ya da seyahatte; Digiturk ne zaman isterseniz, istediğiniz yerde sizinle. Digiturk üyelik paketiniz dahilindeki en popüler programlardan oluşan içerikleri hiçbir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletinizden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, Digiturk üyelik numaranızla veya telefon numaranızla giriş yapmak.

Uzaktan kumanda özelliği ile şimdi Dilediğin Yerde uygulamasını Digiturk kutunuzu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Kumanda özelliğinin kullanılabilmesi için cep telefonunuzun ve Digiturk kutunuzun aynı ağa bağlı olması gerekmektedir. Kumanda özelliğini henüz desteklemeyen kutular için bu özellik zamanla aktive edilecektir.

Tags: dilediğin yerde , diledigin yerde hata 1004 , digitürk dilediğin yerde hata 1004 , digitürkpay hata 1004 , digitürk play de hata 1004 neden veriyor , dilediğin yerde 1004 hata kodu , dilediğin zaman dilediğin yerde play , digiturk play hata 1004 , digiturk diledigin yerde

Users review

from 13.484 reviews

"Great"

7.6

Users activity

oktaycanak18

by oktaycanak18

Downloaded

emin

by emin

Downloaded

Cemil

by Cemil

Downloaded

Muzaffer

by Muzaffer

Downloaded

Ârif

by Ârif

Downloaded

Fischer

by Fischer

Downloaded

metehan2023

by metehan2023

Downloaded

burak

by burak

Downloaded

aksarayli

by aksarayli

Downloaded