D-Smart BLU

D-Smart BLU

FREE

(3 stars)

(4K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Yenilenen D-Smart BLU ile istediğiniz programı, istediğiniz yerde izleyin!

D-Smart BLU, her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her yerden 7’si HD toplam 25 Canlı TV yayınına, canlı spor karşılaşmalarına, 1000’lerce film, dizi, yaşam ve belgesel gibi en güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başa Al İzle ve Geri Al İzle özellikleriyle de canlı TV yayınını 2 güne kadar geri alarak kaçırdığınız dizi ve programları tekrar izleyebilirsiniz.

•D-Smart BLU uygulaması sadece Türkiye’de kullanabilmektedir.
•D-Smart BLU uygulamasını kullanmak için D-Smart BLU abonesi olmak gerekir.
•D-Smart BLU abonesi olmak için, web sitesine (dsmartblu.com.tr) giriş yapmanız ve abonelik satın almanız gerekmektedir.
•D-Smart BLU uygulamasına, D-Smart BLU web sitesinden abonelik sırasında kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
•Öde-İzle kategorisi içinde yer alan içerikleri izlemek için web sitesi üzerinden (dsmartblu.com.tr) ek ücret ödeyerek bu içerikleri satın almanız gerekmektedir. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.
•Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

D-Smart BLU uygulaması root edilmiş cihazlarda ve Google sertifikası bulunmayan cihazlarda çalışmamaktadır. Google sertifikalı cihazların listesine https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/D9E52CEA2646E4F148A1B29C7C839C628B61 adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım ve daha fazla bilgi için lütfen https://www.dsmartblu.com.tr/sikca-sorulan-sorular sayfamızı ziyaret edin.

Tags: d smart, d-smart blu izle, d smart blu izle, yayin haklarindan dolayi root yapilmis, de smart icin root nedir, dsmartblu.

Recently changed in this version

- Oyuncu görselleri eklendi
- Film kategorisindeki içeriklere fragman eklendi
- Görsel iyileştirmeler yapıldı


Comments and ratings for D-Smart BLU
 • (53 stars)

  by Kadir Eksi on 03/02/2015

  Yerli kanallar nereye gitti acaba? ilerleme yerine sürekli gerileme.nat geo ları ekleyince yermi kalmadı?

 • (53 stars)

  by Sertcan Urcan on 18/01/2015

  Filmlerde altyazı sürekli sola dayalı halde geliyor. Bu şekilde filmleri izlemek imkansız. O kadar para verilip alınan bir hizmetin böyle küçük problemlerle bile başa çıkamaması üzücü gerçekten. Anlamadığım uygulamayı hiç mi test etmiyorlar? Böyle şeyleri görmüyorlar.

 • (53 stars)

  by Erturk Varol on 16/01/2015

  ... Konularında uygulamaya şart koyanlar bir adim öne çıksınlar, sormak istediğim birşey var onlara: - benim telimde root yetkinin olmasından sanane - google kayıt yapılmamışsa nolcak, okul mu bu? Diplomami lazim? - zaten tek seferde çalışmayı başaramayan bir uygulama yazıp bu şartları öne sürerken ar damariniza ne oldu, catladi mi? Başka sorum yoktur...

 • (53 stars)

  by Alperen Karaca on 06/01/2015

  Kanal D yok Film kanalları yok hiç bir şey yok o kadar parayı boşuna mı veriyoruz ?!!!

 • (53 stars)

  by Kaan METEOĞLU on 16/12/2014

  İstabBlu içip yapmışlar bu uygulamayı. Kayıtsız cihaz uyarısı veriyor, kafanız mı güzel?

 • (53 stars)

  by mehmet akkaya on 11/12/2014

  Mehmet akkaya

 • (53 stars)

  by Sevil Senel on 29/11/2014

  Halen kayitsiz hatasi veriyor!!!

More comments