Shqip TVScreenshots

Description

Shqip Live TV eshte program për android që ju mundëson ti shikoni të gjitha kanalet shqiptare ne telefonin tuaj android ne formatin HD. Programi eshte shum i shpejt dhe ju do ti shihni kanalet pa bllokime dhe ngadalsime.

Paketa e Shqip Tv përmbanë:
-Paketen Tring dhe Digitalb - (Filma,Dokumentare,Filma Vizatimor)
-SuperSPORT 1,2,3,4
-Të gjitha kanalet televizive Shqiptare nga Kosova Shqipëria dhe Maqedonia
-Lajme
-Programe Muzikore
-Programe Fetare
dhe shumë kanale tjera

Nëse ju dëshironi që të shtojmë ndonjë kanal tjetër ose nëse keni ndonjë problem na kontaktoni.

Nese e vlersoni kete app me me pak se 5 yje vertet esht turp. Per punen e lodhshme qe kemi bere qe te krijojm nje app perfekt ku do te mund te shtojm kanale pa bere update app-n ja vlen te beni 5yje. Tjua kujtojm se kete sherbim ju a ofrojme pa pagese.

Tags: elite hd tv shqip , arlind pajaziti , tv shqip arlind pajaziti , shqip tv , elite hd shqip tv , arlind pajaziti shqip tv , tv arlin pajazidi , install elite hd per kanale shqip , arlind tv

Users review

from 850 reviews

"Awesome"

9.4

Users activity

dafina

by dafina

Downloaded

Bruno

by Bruno

Downloaded

rinor

by rinor

Downloaded

Hasan

by Hasan

Downloaded

belul

by belul

Downloaded

Medina

by Medina

Downloaded

Kreshnik

by Kreshnik

Downloaded

Daut

by Daut

Downloaded

qendresa

by qendresa

Downloaded