VideoBulScreenshots

Description

VideoBul, internetteki çeşitli video siteleri içerisindeki içeriklere tek bir noktada ulaşmayı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır.

En güncel haberler, en komik videolar, en sevdiğiniz sanatçılar ve çok daha fazlası VideoBul ile her an cebinizde! VideoBul uygulaması ile en popüler videoları izleyebilir, video arayabilir ve birçok kategori altından ilginizi çeken videolara ulaşabilirsiniz.
Beğendiğiniz videoları Facebook üzerinden paylaşabilir favorilerinize ekleyerek size özel video listenizi oluşturabilirsiniz.

VideoBul uygulaması (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketiniz var ise, kullanımınız paketinizden düşülür. Turkcell Video uygulamasından, EDGE/3G üzerinden ve Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden tüm iPhone kullanıcıları yararlanabilir. Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar ücretsiz Turkcell şifre alarak uygulamayı kullanabilir.

VideoBul is a video application which enables you to watch the most popular videos on the internet.

You can search for videos, create your own favorites list, share the videos via Facebook or Twitter. The categories in the application helps you to find videos according to your interest.
VideoBul needs internet connection and data used is charged by your service provider. On cellular network (EDGE or 3G) and Wi-Fi application is available to all iPhone users.

Tags: turkcell videobul , turkcell./ videobul , varda saha viedeo , videobul , turkcell video , turkcell viedeo bul apk , video bul

Users review

from 805 reviews

"Good"

6.4