FREE DOWNLOAD

Radyo Moda

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Bu radyo çok moda!

  Radyo Moda; 24 saat boyunca sadece en popüler şarkılarını dinlemeniz için size ideal bir uygulama sunuyor. Türkiye’nin en beğenilen müzik istasyonlarından biri olan Radyo Moda’nın uygulamasını indirerek, kesintisiz olarak her türden en güzel şarkıları dinleyebilirsiniz.

  Radyo Moda’nın özel Android uygulaması sayesinde, Android tabanlı cihazlardan müzik dinlemek artık çok kolay. Radyo Moda’da en sevdiğiniz DJ’lerin programlarını canlı olarak takip edebilir, en sevilen şarkıları dinleyebilirsiniz.

  Radyo Moda, tüm Avrupa’da ve internet üzerinden de tüm dünyada milyonlarca dinleyiciye ulaşıyor. Android uygulaması sayesinde de dinleyicilerine her an her yerde müzik keyfi sunuyor.

  -----------------

  This radio is trend!

  Radyo Moda is established in 2007, as a Turkish Hit Music radio station. Radyo Moda plays the most popular and the brand new songs 24 hours, all time! All programmes and songs are in Turkish.

  Radyo Moda is a private national Turkish hit music radio station and today it has millions of listeners around Turkey and the world by online broadcast. With Turksat 2A Satallite; Radyo Moda can be listened from anywhere in Europe, as well as all around the world via online broadcast. You can listen the most popular new songs and catch up your favourite DJ’s programme.

  By downloading Radyo Moda’s Android application for your mobile device, you can carry your hit station beside you all the time. It’s very easy to listen Radyo Moda via Android based devices. The only thing you have to do is to download the Radyo Moda application and start listening!

  Tags: radyo scripti , radyo script , radyo scriptleri , radyo moda apk , radyomoda , html radyo , radyo moda , radyo moda html kodu , radyo

  Users review

  from 51 reviews

  "Great"

  7.2