Český rozhlas - iRadio

Český rozhlas - iRadio

FREE

(4 stars)

(974)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Nová poslechová aplikace zaujme na první pohled barevným provedením, které vychází z nových korporátních barev Českého rozhlasu. Aplikace nabízí poslech živého vysílání, podcasty stanic, nejbližší program vysílání stanice, možnost jít na web stanice a uspání aplikace ve zvoleném čase.

Aplikace je optimalizovaná i pro tablety. Zatímco na mobilech se zobrazuje seznam stanic a po kliknutí na stanici se uživatel dostane na detail stanice, na tabletu se vzhledem k většímu displeji zobrazují dva sloupce zároveň - seznam stanic a detail zvolené stanice.

Standardně má uživatel na výběr ze dvou kvalit. V celkovém nastavení si může zvolit, jestli chce používat primárně vysokou nebo nízkou kvalitu. Přepínat mezi kvalitami streamu může i v pohledu přehrávání živého vysílání stanice.

Při přehrávání streamů nebo podcastů se v notifikační liště zobrazí ikonka aplikace, která zůstává i při opuštění aplikace, když se stream či podcast přehrává na pozadí. Pro uživatele je to kontrola, že je spuštěn stream. Ikonka z lišty zmizí, když uživatel stream či podcast vypne.

Recently changed in this version

- Oprava chyby v přehrávání některých typů telefonů a tabletů - především Samsung Galaxy S III a Google Nexus.
- Změna ikonky aplikace


Comments and ratings for Český rozhlas - iRadio
  • (66 stars)

    by Petr Maronek on 18/05/2014

    Jsem naprosto spokojen. Maximální hodnocení bych dal v případě přidání audio archivu pořadů jednotlivých stanic.

  • (66 stars)

    by Olivier Vernay on 15/04/2014

    Skvěle