Rádio LUMEN

Rádio LUMEN

FREE

(5 stars)

(72)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Rádio LUMEN je slovenské katolícke/kresťanské hudobno-slovné rádio s presahom do aktuálneho celospoločenského diania cirkvi, kultúry a spoločnosti. V jeho ponuke nájdete relácie o zmysle života a duchovných hodnotách Európy. I bohatý duchovný a liturgický program. S poslucháčmi tvoríme duchovné spoločenstvo. Hudba v Rádiu LUMEN: Hudobný výber "všedného dňa" čerpá z tvorby a interpretácie 60. - 90. rokov 20.st., no nechýba v ňom ani hudba súčasná. Stredný hudobný prúd tohto obdobia (vychádzajúci najmä z domáceho i zahraničného popu, folk-rocku i blues-gospelových koreňov) je pre strednú generáciu nielen známy, ale aj upokojujúci. Ponúka pocit bezpečia, pripomína osviežujúce momentky mladosti, nevyrušuje pri každodenných problémoch.

★★★★★★★★★★★★

Radio LUMEN is slovak catholic/christian music-spoken radio with actual whole-social church, culture and society overlaying news monitoring. It´s offer contains life-sense and European spiritual values programs. Rich spiritual and liturgical program so. We are in spiritual community with listeners. Music in Radio LUMEN: „Order day“ music radio playlist finds inspiration in 60 – 90th years music of 20th century with contemporary music bonus. Middle music stream in this era (growing up especialy from slovac and foreign pop, folk-rock and gospel-blues roats) is known to middle generation listeners and peacemaking so. Safety filling instantly offer, refreshing youth-age moments reminding, Non disrupting everyday problems resolving.

Tags: radio lumen lif, radio lumen, radio lumen sk.

Recently changed in this version

Nové logo Rádia Lumen

★★★★★★★★★★★★

New Radio Lumen branding


Comments and ratings for Rádio LUMEN
  • (74 stars)

    by Genesys Trainer on 26/09/2013

    one of the radios worth to listen. app needs some improvement.

  • (74 stars)

    by Dušan Kreheľ on 28/03/2013

    Pochvaleny bud Jezis Kristus. Mohli by ste dat, aby sa dalo zvolit velkost datoveho toku pri streamovani? Tak ako je na web-stranke moznost, ze od pomalych rychlosti po vecsiu a vecsiu, nech si clovek nastavi podla toho, aku moze alebo mu vyhovuje. Bolo by dobre dat zobrazit popis pri programe, nech sa zobrazi cely, ked je popis dlhsi (napr. pri omsi, clovek nevidi odkial je, ak je dlhy popis, z