Turkcell Müzik HD

Turkcell Müzik HD

FREE

(4 stars)

(66)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Turkcell Müzik HD for Android screenshot
View bigger - Turkcell Müzik HD for Android screenshot
View bigger - Turkcell Müzik HD for Android screenshot
View bigger - Turkcell Müzik HD for Android screenshot
Turkcell müzik ile 3 Milyondan fazla şarkıyı keşfedin, dinleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ne zaman ve nerede isterseniz Turkcell Müzik ile müzik keyfini yaşayın. Turkcell müzik ile istediğiniz şarkıyı anında satın alabilir, ya da paket satın alarak müzik indirebilirsiniz. Yerli, yabancı ve karışık şarkı seçenekleri ile radyo dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıyı facebook, twitter ya da e-posta ile paylaşabilir, “Beğen” şeklinde işaretleyebilir ya da özel kullanıcı listelerinize ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilirsiniz.
Sadece Android Tablet uygulamasında bulunan özellikler;
☆ Yeni Paylaş: Uygulamada seçtiğiniz bir şarkıyı iki tablet arasında paylaşabilirsiniz. Bunun için carousel de şarkı görselini seçin, tabletleri uygulama açıkken sallayın. Bump teknolojisi kullanarak hazırlanan Salla&Paylaş ile paylaştığınız şarkı diğer tabletteki Turkcell müzik uygulaması tarafında aktarılacak ve otomatik olarak çalmaya başlayacak.
☆ Yeni Arama: Akıllı arama ile sesli arama yapabilirsiniz. Şarkı, sanatçı ile albüm adlarını sesli olarak arayabilirsiniz. Konuş&Çal ile bulunan en yakın sonuçlar otomatik olarak çalmaya başlayacak
☆ Yeni Oynat: Müzik uygulamalarında en çok aranan özelliklerden olan equalizer özelliği ile sesi kendi isteğinize göre filtreleyin.

Tags: turkcell muzik widget.

Recently changed in this version

•Menümüzü sadeleştirdik
•Hazır listelerimizi ekledik
•Uygulamadaki hataları giderdik


Comments and ratings for Turkcell Müzik HD

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!