FREE DOWNLOAD

AndroidSistem.net Uygulaması

  • SEARCH TYPE
  AndroidSistem.net Uygulaması icon

  AndroidSistem.net Uygulaması

  by: Taner ŞENEL 44 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Sitemizin kurulmasının genel amacı sizlere Türkiye ve Dünya’da Android ile ilgili oluşan haberleri ve bilgileri sunmakta. Aynı zamanda Android telefonlarınız veya tabletleriniz için Android uygulamaları ve Android oyunları tanıtmaya çalışmaktayız. Tabi ki sizden gelen soru ve sorunlar ile ilgilenmekte en büyük amaçlarımızdan birisi.

  Bunların yanı sıra sizlere Android’in yeni üyeleri hakkında incelemeleri sunmaya çalışmaktayız. Belirttiğimiz Android’in yeni üyeleri ise, günümüzün neredeyse tüm akıllı telefonları ve tabletleridir. Tabi ki bu modeller için yeni çıkan güncellemeler hakkında da elimizden gelen desteği sizlere sunmaktayız.

  Kendimizi Android hakkında geliştirdiğimiz kadar, sizlere de bu konularda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Android konusunda soru ve sorunlarınızı bizlere iletmektir. Ayrıca sitemizi her gün takip ederek, günlük Android oyun ve Android uygulama tanıtımlarımızı da takip edebilirsiniz.

  Tags: sistem , uygulamaları , en yeni uygulamaları , haberleri sistem , haberleri , yeni çıkan telefonlar modelleri , haber uygulaması , sistemin

  Users review

  from 44 reviews

  "Great"

  7.8