FREE DOWNLOAD

Motorkáři.cz

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Nová verze obsahuje tyto novinky:

  1) Články: Přidejte vlastní článek

  První novou funkcí je možnost vložit vlastní článek nebo fotogalerii například z vaší vyjížďky nebo srazu. Přímo v terénu na motorce můžete přidat zajímavý úsek vhodný pro motorkáře, upozornit na pěkné ubytování nebo přidat fotky z právě probíhajícího srazu nebo motoakce.

  2) POI: Detail bodu a navigace

  Po kliknutí na bod zájmu se zobrazí jeho detail, kde je náhled, popis a fotky z místa. Kliknutím na modrou ikonku šipky spustíte navigaci, kterou můžete k bodu přijet.
  Přidejte fotky k bodům a vyhrajte zajímavé ceny

  V případě, že jste blízko bodu zájmu, který máte zobrazen v detailu, můžete tento doplnit o nové fotky přímo z místa. Stačí kliknout na modrou ikonku "foťáku", který je v detailu bodu a přidat nové fotky.

  3) Bazar: Výpis a vložení inzerátu

  Aplikace umožňuje vkládat nové inzeráty přímo z vašeho mobilního telefonu kliknutím na plusko v dolní části - jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat. Pro vložení inzerátu se prosím v aplikaci, stejně jako na webu, přihlašte kliknutím na levé menu a můžete motocykl nebo díl, který prodáváte vyfotit a vložit ihned do bazaru.

  4) Bazar: Hlídací očko

  Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

  5) Fórum
  a) Výpis nově přidaných témat s možností jednoduchého vyhledavani v názvech.
  b) V detailu tématu je navíc možné změnit směr zobrazování příspěvků. Standardně se zobrazí příspěvky chronologicky za sebou, je ale možné, kliknutím na ikonku "šipky" vpravo nahoře, změnit směr obráceně.

  Přihlášený uživatel navíc může:
  c) Zakládat nová témata včetně vložení fotografií z mobilu nebo vyfocení v terénu.
  d) Sledovat první nový příspěvek k libovolnému tématu kliknutím na ikonku "očka" v detailu tématu. Následně se upozornění zobrazí v liště a aplikace ukáže jen nově vložený příspěvěk (nikoliv všechny).
  e) Zobrazit témata do kterých jsem příspěl v další záložce "moje" a zobrazit výpis témat z oblíbených kategorií z úvodní stránky fóra v záložce "oblíbené".

  6) Zprávy
  Přehledně zobrazí seznam vašich přátel (zelený symbol telefonu informuje, jestli má uživatel nainstalovanou aplikaci - následně bude použité pro zjištění GPS polohy). Je možné zobrazit profil uživatele, kde naleznete výpis vzájemných zpráv a také seznam vložených motocyklů.

  7) Přátelé
  V profilu uživatele je možné zobrazit seznam odeslaných a přijatých zpráv. Novou zprávu pošlete jen přátelům ze seznamu.

  8) Motoakce
  Výpis nejbližších srazů a motoakcí s mapou.

  9) Firmy
  Seznam firem s hodnocením od uživatelů.

  10) Záznam trasy
  Nově si můžete přes aplikaci nahrát záznam jízdy vaší trasy na motorce. Uloženou trasu můžete následně exportovat na web Motorkáři.cz a sdílet s dalšími motorkáři.

  11) Možnost přesunout aplikaci na SD kartu.

  Tags: motorkaži cz , motorkari , mapy pro motorkáře , motorkáricz , wwwmotorkaricz , ubytování pro motorkáře , motorkaž , моторкарі чз , databáze ubytování pro motorkáře

  Users review

  from 409 reviews

  "Great"

  8

  Users comments

  Emeric Lille

  by Emeric Lille

  Sep 28, 2016  |  "Good"

  Chybi sdělení inzerce(posilat link nějakou kontaktu), toto mne strašně chybí. Kritéria za vyhledání nejsou dost napriklad chyby vykon, kraj. Ideálně chybi taky moznost uložit nekolik předefinování vyhledání, treba vse do 35 kw od 2013, a dalsi vse nad 35kw od 2010. Dám ještě jedna zvezda min protože skoro každý krát využívám aplikace crashuje

  A Google user

  by A Google user

  Sep 06, 2016  |  "OK"

  Než zadám nové očko, resp. aplikace zjistí, že po napsání Honda chci motocykl Honda, tak uplyne spousta času a neustále mi píše, že je třeba vybrat alespoň značku... Proč?? Mobile.de, autoscout ad. to umí bez problémů... Vyměňte vývojáře ?....... Edit:Po update 6.9.2016 se již při psaní značky filtruje položka comba a vše funguje tak jak má.

  Peter Mišta

  by Peter Mišta

  Jul 16, 2014  |  "Awesome"

  Mega dobrá apka pre motorkárov

  Kulik Piesocny

  by Kulik Piesocny

  Mar 24, 2014  |  "OK"

  chybi moznost sdilet, coz je dnes zcela bezna vec...

  Pavel Novák

  by Pavel Novák

  Feb 02, 2013  |  "OK"

  Jen clanky? Web mate skvelej, tak doufam, ze i tady zamakate ;) !

  Jan Kahoun

  by Jan Kahoun

  Dec 14, 2012  |  "Good"

  chybi mi tu napriklad sprava skupiny, jinak fajn :)