Motorkáři.czScreenshots

Description

Nová verze obsahuje tyto novinky:

1) Články: Přidejte vlastní článek

První novou funkcí je možnost vložit vlastní článek nebo fotogalerii například z vaší vyjížďky nebo srazu. Přímo v terénu na motorce můžete přidat zajímavý úsek vhodný pro motorkáře, upozornit na pěkné ubytování nebo přidat fotky z právě probíhajícího srazu nebo motoakce.

2) POI: Detail bodu a navigace

Po kliknutí na bod zájmu se zobrazí jeho detail, kde je náhled, popis a fotky z místa. Kliknutím na modrou ikonku šipky spustíte navigaci, kterou můžete k bodu přijet.
Přidejte fotky k bodům a vyhrajte zajímavé ceny

V případě, že jste blízko bodu zájmu, který máte zobrazen v detailu, můžete tento doplnit o nové fotky přímo z místa. Stačí kliknout na modrou ikonku "foťáku", který je v detailu bodu a přidat nové fotky.

3) Bazar: Vložení inzerátu

Aplikace umožňuje vkládat nové inzeráty přímo z vašeho mobilního telefonu kliknutím na plusko v dolní části - jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat. Pro vložení inzerátu se prosím v aplikaci, stejně jako na webu, přihlašte kliknutím na levé menu a můžete motocykl nebo díl, který prodáváte vyfotit a vložit ihned do bazaru.

4) Bazar: Hlídací očko

Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

Tags: mapy pro motorkáře , motorkáricz , motorkaži cz , motorkari , ubytování pro motorkáře , моторкарі чз , databáze ubytování pro motorkáře , mapa pro motorkáře , motorkáři cz

Users review

from 326 reviews

"Great"

7.8