Motorkáři.czScreenshots

Description

Nová verze obsahuje tyto novinky:

1) Články: Přidejte vlastní článek

První novou funkcí je možnost vložit vlastní článek nebo fotogalerii například z vaší vyjížďky nebo srazu. Přímo v terénu na motorce můžete přidat zajímavý úsek vhodný pro motorkáře, upozornit na pěkné ubytování nebo přidat fotky z právě probíhajícího srazu nebo motoakce.

2) POI: Detail bodu a navigace

Po kliknutí na bod zájmu se zobrazí jeho detail, kde je náhled, popis a fotky z místa. Kliknutím na modrou ikonku šipky spustíte navigaci, kterou můžete k bodu přijet.
Přidejte fotky k bodům a vyhrajte zajímavé ceny

V případě, že jste blízko bodu zájmu, který máte zobrazen v detailu, můžete tento doplnit o nové fotky přímo z místa. Stačí kliknout na modrou ikonku "foťáku", který je v detailu bodu a přidat nové fotky.

3) Bazar: Vložení inzerátu

Aplikace umožňuje vkládat nové inzeráty přímo z vašeho mobilního telefonu kliknutím na plusko v dolní části - jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat. Pro vložení inzerátu se prosím v aplikaci, stejně jako na webu, přihlašte kliknutím na levé menu a můžete motocykl nebo díl, který prodáváte vyfotit a vložit ihned do bazaru.

4) Bazar: Hlídací očko

Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

5) Fórum
a) Výpis nově přidaných témat s možností jednoduchého vyhledavani v názvech.
b) V detailu tématu je navíc možné změnit směr zobrazování příspěvků. Standardně se zobrazí příspěvky chronologicky za sebou, je ale možné, kliknutím na ikonku "šipky" vpravo nahoře, změnit směr obráceně.

Přihlášený uživatel navíc může:
c) Zakládat nová témata včetně vložení fotografií z mobilu nebo vyfocení v terénu.
d) Sledovat první nový příspěvek k libovolnému tématu kliknutím na ikonku "očka" v detailu tématu. Následně se upozornění zobrazí v liště a aplikace ukáže jen nově vložený příspěvěk (nikoliv všechny).
e) Zobrazit témata do kterých jsem příspěl v další záložce "moje" a zobrazit výpis témat z oblíbených kategorií z úvodní stránky fóra v záložce "oblíbené".

6) Zprávy
Přehledně zobrazí seznam vašich přátel (zelený symbol telefonu informuje, jestli má uživatel nainstalovanou aplikaci - následně bude použité pro zjištění GPS polohy). Je možné zobrazit profil uživatele, kde naleznete výpis vzájemných zpráv a také seznam vložených motocyklů.

7) Přátelé
V profiluuživatele je možné zobrazit seznam odeslaných a přijatých zpráv. Novou zprávu pošlete jen přátelům ze seznamu.

8) Motoakce
Výpis nejbližších srazů a motoakcí s mapou.

9) Firmy
Seznam firem s hodnocením od uživatelů.

Tags: motorkaži cz , motorkari , mapy pro motorkáře , motorkáricz , wwwmotorkaricz , ubytování pro motorkáře , motorkaž , моторкарі чз , databáze ubytování pro motorkáře

Users review

from 381 reviews

"Great"

8