FREE DOWNLOAD

SDN Magazin - Ücretsiz

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Teknoloji haberleri denildiğinde akıllara ilk olarak gelen ShiftDelete.Net, 2011 yılından bu yana SDN Teknoloji Dergisi ile, teknoloji dergileri arasındaki öncülüğünü koruyor.

  Tamamen yeni bir platforma geçen SDN Teknoloji Dergisi, artık tüm platformlarda ücretsiz olarak, yeni bir kullanıcı deneyimiyle karşınızda.

  SDN Teknoloji Dergisi bizlere neler sunuyor?

  Her ay ücretsiz olarak yayınlanan ve güncellenen SDN Teknoloji Dergisi, en son teknoloji haberleri, incelemeler, araç gereç, oyun incelemeleri ve haberleri, otomobil, sosyal medya, popüler bilim başta olmak üzere pek çok makale ve video ile zengin bir içerik bizlere sunuyor.

  Yeni alt yapısıyla kullanıcılara pürüssüz ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunan SDN Teknoloji Dergisi, en güncel bilgilere tarafsız bir bakış sunuyor.

  SDN Teknoloji Dergisi'nde neler var?

  Akıllı telefon, tablet, televizyon, aksesuar, gadgetlar, araç gereçler, nasıl yapılır rehberleri, popüler teknoloji haberleri, incelemeler ve oyun haberleri başta olmak üzere teknoloji dünyasıyla ilgili aklınıza gelebilecek her şey SDN Teknoloji Dergisi'nde yer alıyor.

  Users review

  from 1.003 reviews

  "Great"

  7.4