FREE DOWNLOAD

Zaman: Son Dakika Güncel Haber

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Zaman Gazetesi’nin Android uygulaması yenilenen arayüzü ile size farklı bir haber okuma deneyimi sunuyor. Uygulamanın bildirim özelliği sayesinde son dakika haberlerinden anında haberdar olabilir, gündemdeki haberler ile ilgili detaylı analizleri rahatlıkla okuyabilirsiniz. Uygulamanın açılış ekranında ‘Manşetler, Kategorilerim, Son Dakika’ bölümleri sizi karşılıyor olacak:

  ‘Manşetler’ bölümünden editörlerimizin politika, spor ve ekonomi gibi kategorilerden sizler için derlediği haberleri bulacaksınız.

  'Kategorilerim' bölümünü kişiselleştirerek kendi ilgi alanlarınıza özel bir haber sayfası oluşturabileceksiniz. Örneğin politika haberlerini takip etmeyi bırakıp, spor haberlerini takip etmek istiyorsanız ‘Kategorilerim’ bölümünde bu değişiklikleri yaparak sayfayı kendi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebileceksiniz.

  ‘Son Dakika’ bölümünde ise gündeme dair en güncel haberleri takip edebileceksiniz.

  Ayrıca yeni Android uygulamamız ile gazetemizin hafta sonu eklerinin zengin haber içeriğine ve köşe yazarlarımızın yazılarına ulaşmak daha kolay hale geldi.

  Basılı ve dijital mecralardaki içeriğimizi sizlere daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için kendimiz sürekli geliştiriyoruz. Tavsiyelerinizi, sorularınızı veya uygulama ile ilgili hataları lütfen bize mobil@zaman.com.tr adresinden iletiniz.

  Tags: zaman , zaman androis , haber7 , todays zaman , zaman anroid , zamanlı arama , zaman uygulaması , andorid widgets zaman haber 7 , zaman haber

  Users review

  from 9.189 reviews

  "Great"

  8.8