EPL digileht - allalaaditav

EPL digileht - allalaaditav

FREE

(2 stars)

(77)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Eesti Päevalehe tasuta Androidi rakendus annab sulle ligipääsu paberlehest tuntud igapäevastele uudistele ja analüüsidele. Uues digitaalse ajastu vormis ajaleht kõnetab intelligentset lugejat ja vahendab arvamusi Eestist ja maailmast. Tõmba uus lehenumber kodus, kontoris või ükskõik kus, ja loe Eesti arukaimat päevalehte.

Digilehe tellijad saavad oma kasutajanime ja parooliga sisse lugeda ning tõmmata värskeid või vanemaid lehti, kuid tutvumiseks saab igat lehte ka tasuta lugeda.

Lugemisõiguse saad osta aadressilt www.digilehed.ee. Samal aadressil saab aktiveerida oma tasuta lugemisõiguse juhul, kui sul on tellitud paberleht. Kui vajad nõu või abi, võta ühendust klienditeenindusega tel +372 680 4444 või e-post klienditugi@lehed.ee.

Tags: ajalehe rakendused, qr code eesti, päevaleht, eesti rakendused, eesti päevaleht ile, eesti qr, eesti päevaleht, paevalehe, tanklagps, päevalehe rakendus.

Recently changed in this version

Erinevad väiksemad tehnilised parandused.


Comments and ratings for EPL digileht - allalaaditav
 • (29 stars)

  by Tõnu Grünberg on 26/07/2014

  Minu Galaxy Note10.1 ei saa menüüsse tagasi kui see kord on eest läinud. Ei aita mingi ekraani silitamine ega toksimine. Ka restart mitte. Seega uut lehte saab alla laadida vaid nii et äpp tuleb uninstallida ja siis uuesti installida. Piinlik. Eelmise versiooniga sai vähemalt läbi häda hakkama, aga see versioon on katastroof, kui vaadata kui paljudel on sellega olulisi ja kusjuures erinevaid probl

 • (29 stars)

  by Oliver Sõro on 20/07/2014

  Põhimõtteliselt hunnik pildikesi mida saab ainult landscape režiimis lugeda. Elementaarsused mida võiks ühelt lugemiseks mõeldud rakenduselt oodata puuduvad - a'la fondi suuruse muutmine. Arendaja võiks võtta mõned minutid ja vaadata kuidas töötab Flipboardi või Amazon Kindle äpp, et hakata aduma mida kujutab endast üks lugemiseks mõeldud Androidi rakendus.

 • (29 stars)

  by Peeter Luikmel on 05/06/2014

  Uuenduse järgselt enam ei tööta

 • (29 stars)

  by Veiko T on 02/06/2014

  Kas teil arenduses keegi enne uue versiooni välja laskmist üldse ei testi? Ei ole kahjuks võimalik teisest reklaam leheküljest edasi pääseda. Pilt on formaadilt suurem kui ekraanile mahub ja seetõttu saabki lehekülje edasi keeraja sügada hoopis honda pilti oma ekraanil. Te kaotate ju kliente niimoodi! Tab 10.1" android 4.1.2

 • (29 stars)

  by Vello Ojamaa on 30/05/2014

  Uuendus on tab2 jaoks asja täisa katki teinud. Lehe lugemine teisest leheküljest kaugemale ei jõuagi. Iroonia selles et seegi on reklaam. Kui asja kohe korda ei saa katkestan tellimuse.

 • (29 stars)

  by Jaan Tärno on 30/05/2014

  Teise lehekülje reklaamini jõuan, siis on kõik - tagasi menüüsse isegi ei saa. Enne uuendust töötas korralikult.

 • (29 stars)

  by Aulis Sibola on 12/04/2014

  Kui ei oleks muud varianti antud väljaande lugemiseks, siis ei kasutaks ma nii kehva rakendust mitte kunagi. Kasutusmugavusele on selgelt mõelnud põhikoolist äsja väljunud koodikirjutaja, kes selgelt ei ole isegi kuulnud sõna "kasutusmugavus". Laia ekraani, kõrgema resolutsiooni ja pooliku eesti keele probleeme pole mõtet isegi mainida - on täiesti selge, et EPLi kasutajate arvamus ei huvita.

More comments