Eesti Päevaleht

Eesti Päevaleht

FREE

(2 stars)

(61)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Eesti Päevalehe tasuta Androidi rakendus annab sulle ligipääsu paberlehest tuntud igapäevastele uudistele ja analüüsidele. Uues digitaalse ajastu vormis ajaleht kõnetab intelligentset lugejat ja vahendab arvamusi Eestist ja maailmast. Tõmba uus lehenumber kodus, kontoris või ükskõik kus, ja loe Eesti arukaimat päevalehte.

Digilehe tellijad saavad oma kasutajanime ja parooliga sisse lugeda ning tõmmata värskeid või vanemaid lehti, kuid tutvumiseks saab igat lehte ka tasuta lugeda.

Lugemisõiguse saad osta aadressilt www.digilehed.ee. Samal aadressil saab aktiveerida oma tasuta lugemisõiguse juhul, kui sul on tellitud paberleht. Kui vajad nõu või abi, võta ühendust klienditeenindusega tel +372 680 4444 või e-post klienditugi@lehed.ee.

Tags: ajalehe rakendused, qr code eesti, päevaleht, eesti rakendused, eesti qr, eesti päevaleht ile, qr code, päevalehe rakendus, eesti, qr eesti.

Recently changed in this version

Uuendusega on kaasas eesti keel ja app logo. Alates 04.06.2014 lehenumbrist töötab lehekülgede edasi kerimine ka üle animatsioone sisaldavate lehtedede.


Comments and ratings for Eesti Päevaleht
 • (26 stars)

  by Peeter Luikmel on 05/06/2014

  Uuenduse järgselt enam ei tööta

 • (26 stars)

  by Veiko T on 02/06/2014

  Kas teil arenduses keegi enne uue versiooni välja laskmist üldse ei testi? Ei ole kahjuks võimalik teisest reklaam leheküljest edasi pääseda. Pilt on formaadilt suurem kui ekraanile mahub ja seetõttu saabki lehekülje edasi keeraja sügada hoopis honda pilti oma ekraanil. Te kaotate ju kliente niimoodi! Tab 10.1" android 4.1.2

 • (26 stars)

  by Vello Ojamaa on 30/05/2014

  Uuendus on tab2 jaoks asja täisa katki teinud. Lehe lugemine teisest leheküljest kaugemale ei jõuagi. Iroonia selles et seegi on reklaam. Kui asja kohe korda ei saa katkestan tellimuse.

 • (26 stars)

  by Jaan Tärno on 30/05/2014

  Teise lehekülje reklaamini jõuan, siis on kõik - tagasi menüüsse isegi ei saa. Enne uuendust töötas korralikult.

 • (26 stars)

  by Aulis Sibola on 12/04/2014

  Kui ei oleks muud varianti antud väljaande lugemiseks, siis ei kasutaks ma nii kehva rakendust mitte kunagi. Kasutusmugavusele on selgelt mõelnud põhikoolist äsja väljunud koodikirjutaja, kes selgelt ei ole isegi kuulnud sõna "kasutusmugavus". Laia ekraani, kõrgema resolutsiooni ja pooliku eesti keele probleeme pole mõtet isegi mainida - on täiesti selge, et EPLi kasutajate arvamus ei huvita.

 • (26 stars)

  by Robert Heinoja on 22/02/2014

 • (26 stars)

  by Jaak Hohensee on 28/12/2013

  Suure tihedusega ekraanil pole tekst luubi abita loetav.