HABER 24 - Son Dakika Haberler

HABER 24 - Son Dakika Haberler

FREE

(3 stars)

(392)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
★ Haber24 Android uygulaması ile gün içerisinde sık sık yenilenen son dakika haberlerine, güncel içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz. Bu akıllı uygulama ile son dakika haberlerini akıllı telefonunuzla da okuyabilirsiniz.

★ Haber24 Android resmi uygulamasında, Türkiye'nin haber sitesi Haber24.com'da yayınlanan son dakika haberleri ile birlikte Türkiye ve Dünya'dan haberler, güncel, politika, ekonomi, spor, magazin, yaşam, kadın, otomobil, sinema, kültür sanat, sağlık, teknoloji, astroloji gibi çeşitli kategorilere yer verilmektedir.

★ İnternet hızına bağlı olarak haberlerin yüklenmesi 20 saniyeye kadar sürebilmektedir.

★ İnternet bağlantınız olmasa dahi daha önceden okuduğunuz haberleri tekrar okuyabilirsiniz.

★ Kaliteli, hızlı, şeffaf yayıncılık anlayışı mobil mecraya da taşıyan Haber24, okur beklenti ve isteklerini sürekli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde uygulamalar geliştirmektedir.

★ İnternete bağlanmadan da daha önceden okuduğunuz haberleri tekrar okuyabilirsiniz. İlgilendiğiniz kategorileri seçebilir,mobil ağlarda veri tasarrufu ayarları yapabilirsiniz. Uygulama internetten çektiği her şeyi hatırlar ve size pürüzsüz bir haber okuma deneyimi sunar.

★ www.haber24.com

seçim özel akp chp mhp akparti cumhuriyet halk partisi milliyetçi halk partisi
mustafa sarıgül recep tayyip erdoğan abdullah gül
fetullah gülen
kemal kılıçdaroğlu

HABER24 kesintisiz 24 saat haber haber24.com'da son dakika haberler Türkiye'nin Haberi haber24.com haber24 haber haberler sondakika spor yerel güncel ekonomi siyaset teknoloji magazin gazete en son haber son haber son haberler gazeteler

Türkiye'nin haber ve gazete sitesi Haber24'ten en güvenilir son dakika haberleri için tıklayın. En son uluslararası ve yerel haberler, siyaset, ekonomi, finans, spor ve magazin haberleri sizi bekliyor.

son dakika gazetesi haber gazete haberleri son haberler son dakika haberleri futbol spor haberleri futbol haberleri magazin dünya güncel gündem türkiye medya gazete basın sinema otomobil ekonomi finans yaşam siyaset son dakika haber haberi transfer altın döviz piyasa video son dakika gazete haber

Tüm gazete haberleri, internet haber ve makaleleri, köşe yazarları, en son haber ve son dakika gelişmeler.

Tags: son dakika haberleri, son dakika haberler, sondakikahaberler, son dakika haber, son haberler, son dakika haberler haberi, son dakika, haber@haber24.com, haber24 son dakika, sondakika haberler.

Recently changed in this version

★ Güncellemelerdeki aksaklık giderildi.

- Yeni kategoriler eklendi
- Kullanıcıya kolaylık sağlayacak yeni araçlar eklendi.
- Veri tasarrufu yapıldı


Comments and ratings for HABER 24 - Son Dakika Haberler
 • (42 stars)

  by yahya gülden on 22/01/2014

  Uygulama sık sık çöküyor ve reklam olmasını beğenmedim

 • (42 stars)

  by Muhammet Recep Akan on 10/11/2013

  Allah daim etsin

 • (42 stars)

  by Erdinc BAKIR on 05/08/2013

  Pazardaki bir cok uygulamaya gore oldukca pratik ve profesyonel Bastan savilma yapilmadigi cok acik