Haber Aktüel

Haber Aktüel

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Sesli / yazılı opsiyonel son dakika haber bildirimi ve çok özel son dakika haber Widget'ı ile son dakika haberler artık cepte! Haber Aktüel, şimdi de Android sistemli cep telefonu ve tabletlerde kullanılabiliyor. Uygulamayı cihazınıza yükleyerek 24 saat güncel haberlere ulaşabilir, son dakika haberleri takip edebilir, hava durumu raporlarına göz atabilir, Süper Lig puan durumu tablosuna erişebilir, günlük burç yorumları listesinden istediğiniz burcun yorumunu görebilir, namaz vakitleri kısmından namaz saatlerini öğrenebilir ve döviz / altın fiyatları bölümünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca Ramazan'da imsakiye ile iftar vakti saatleri bilgilerine ulaşabilir, imsak takibi yapabilirsiniz.

500 bini aşan üyesi bulunan www.haberaktuel.com, Aktüel Yayın Grubu bünyesinde 2005 yılından bu yana ulusal haber servisi yapan bir haber sitesidir.

Yazar kadromuzda sanatçılar Murat Göğebakan, Murat Kekilli ve Soner Arıca, Prof. Dr. Ata Atun, Fatih Üniversitesi Eğitim Fakültesi dekan yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cengiz Şimşek, Süleyman Şah Üniversitesi İktisat bölümü Bölüm Başkanı Dr. Fatih Macit, Akademik Araştırmalar Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Dr. Ali Bayram gibi isimler var. Sadece Haber Aktüel'e özel yazıyorlar.

Ayrıca sitemiz, ulusal gazetelerin söyleşilerini aratmayan birbirinden ünlü sanatçı, oyuncu ve siyasetçilerle yaptığı röportajlarla göz dolduruyor. Bu özel çalışmalar siteye değeri ölçülemez bir vizyon katıyor.

Haber Aktüel; Sağlık Danışmanı sayfasından, Şikâyetim Var'a, Seri İlanlar'dan, Burçlar'a, Biyografi bankından Rüya Tabirleri'ne Anlık Finans bilgilerinden, Foto - Video galeri kategorilerine, Yemek Tarifleri'nden detaylı Hava Durumu verilerine, Rehberlik servisinden, Bitki ve Hastalıklar sözlüğüne kadar bir çok dev hizmeti ile haber sitesinin yanı sıra geniş bir portal hizmeti de veriyor.

Son dakika haberler için uygulamamızı mutlaka yükleyin!

Tags: gratıs aktüel.

Recently changed in this version

"Durduruldu" hatası giderildi.
Tasarım değişikliği
Tercihe bağlı sesli ve görsel haber bildirimi
Son dakika haber Widget'ı
Hız / performans ayarı


Comments and ratings for Haber Aktüel
 • (66 stars)

  by Emrah AKDEVECI on 09/01/2014

  Ä°srarla puan istersen 1 sana

 • (66 stars)

  by Ali Sezer on 20/12/2013

  Gecikmeli olabiliyor

 • (66 stars)

  by A Google User on 10/02/2013

  Kulanima basladim,gorecegiz...

 • (66 stars)

  by Ozer Erdem on 18/12/2012

  yapanların eline sağlık. en güncel haberleri buradan okuma firsatimiz oldu.

 • (66 stars)

  by esra tekeli on 08/12/2012

  Oldukça başarılı bir uygulama. Mutlaka herkesin elinin altında bulunmalı.