Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

FREE

(1 stars)

(154)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor

Tags: lajme shqip, lajmet e fundit shqip, tv kosova, radijo marimoga lamet e fudit, lajmet e fundit, lajmet nga bota, lajme nga sporti wallpapers, lajme sporti wallpaper, sport shqip lajmet e fundit, lajmet e fundit resen.

Recently changed in this version

20.05.14
Seriali O sa mire
Telegrafi - telegrafi.com

25.04.14
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info
JETA OSH QEF - facebook.com/JETAOSHQEEF
Humor - http://qeshu.info/


Comments and ratings for Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
  • (16 stars)

    by lumi 174133 on 26/01/2015

    Nice

  • (16 stars)

    by Ilirjan Beci on 18/10/2013

    Sony Xperia Z working good thank you