Lidovky.cz

Lidovky.cz

FREE

(4 stars)

(252)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Sledujte aktuální zpravodajství serveru Lidovky.cz na internetu. Umístěním launcheru na plochu, tedy aplikace spouštějící webový prohlížeč, získáte snadný a rychlý přístup ke spolehlivým zprávám. Lidovky.cz přinášejí po celý den novinky z domova i ze světa, online zpravodajství ze sportovních klání i politických událostí, komentáře a názory, galerie fotografií a možnost zapojit se do diskusí pod články.

Recently changed in this version

- oprava chování při změně režimu zobrazení
- oprava režimu offline čtení


Comments and ratings for Lidovky.cz
 • (59 stars)

  by Pavel Patz on 21/11/2014

  Jen launcher nic víc, nic míň. Web se nedokáže přizpůsobit tabletu a tak je neustále scrollovat sem a tam. Jednodušší je si udělat záložku.

 • (59 stars)

  by Martin Černý on 15/11/2014

  má to nepříjemný bug, kdy při automatickém otočení displeje vrací o stránku zpět = rozečtený článek je v piheli a začíná se znovu (platí pro SG Note 2 a SG3 Neo). Issue číslo 2 - opravte si kontaktní adresu na autory aplikace, zde uvedený email aplikace@lidovky.cz nefunguje. Jinak se to chová očekávaně, ovšem offline jsem nezkoušel.

 • (59 stars)

  by Michael Korb on 24/04/2014

  Na HTC ONE naprosto nepouzitelne. Aplikace dela co se ji zachce. Off-line funkce otestovany v metru jako dokonale nezvladnute