Novinky.cz

Novinky.cz

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro telefony i tablety Android. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o naší aplikaci, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli - uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích.

Nyní si můžete Novinky.cz užívat taktéž na svém tabletu s operačním systémem Android. Uživatelské rozhraní jsme pro Vás připravili tak aby jste mohli číst v pohodlí svého gauče ale taktéž si rychle prolistovat několik článků před schůzkou v kanceláři.

Je to stejně jednoduché jako na telefonu, stačí jedním prstem listovat v článcích.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. Nehledejte tedy plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

INFO: Pokud máte nějaké otázky nebo komplikace s používáním naší aplikace, ozvěte se nám na seznam.namobil@firma.seznam.cz (uveďte také typ svého telefonu).

Tags: novinky.cz widget, novinky.cz, novinky.cz png, optimalizace jedním prstem,, novinky pro, widget novinky, optimalizace jednim prstem stahnout, optimalizace jedním prstem ke stazeni zdarma, optimalizace jedním prstem, novinky.

Recently changed in this version

- opravy pádů, chyb a drobná vylepšení


Comments and ratings for Novinky.cz
  • (61 stars)

    by Tomas K. on 03/01/2013

    Celkove ve me budi aplikace rozporuplne pocity. Casto se zasekava, nerespektuje zvyklosti z androidu (ignorace tlacitka zpet), vyzaduje nesmyslna opravneni (bluetooth je kvuli sdileni zbytecny) a krome cteni aplikace nepridava nic, co by ji udrzelo v telefonu (co treba offline cteni, sport, moznost zvetsit pismo, tablet verze,...?)