Novinky.cz

Novinky.cz

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro telefony i tablety Android. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o naší aplikaci, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli - uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích.

Nyní si můžete Novinky.cz užívat taktéž na svém tabletu s operačním systémem Android. Uživatelské rozhraní jsme pro Vás připravili tak aby jste mohli číst v pohodlí svého gauče ale taktéž si rychle prolistovat několik článků před schůzkou v kanceláři.

Je to stejně jednoduché jako na telefonu, stačí jedním prstem listovat v článcích.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. Nehledejte tedy plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

INFO: Pokud máte nějaké otázky nebo komplikace s používáním naší aplikace, ozvěte se nám na seznam.namobil@firma.seznam.cz (uveďte také typ svého telefonu).

Tags: novinkycz widget, novinkycz, novinkycz png, optimalizace jedním prstem ke stazeni zdarma, optimalizace jedním prstem, optimalizace jedním prstem,, novinky, widget novinky, optimalizace jednim prstem stahnout, novinky pro.

Recently changed in this version

- opravy pádů, chyb a drobná vylepšení


Last activity on Novinky.cz
Comments and ratings for Novinky.cz
  • (62 stars)

    by Tomas K. on 03/01/2013

    Celkove ve me budi aplikace rozporuplne pocity. Casto se zasekava, nerespektuje zvyklosti z androidu (ignorace tlacitka zpet), vyzaduje nesmyslna opravneni (bluetooth je kvuli sdileni zbytecny) a krome cteni aplikace nepridava nic, co by ji udrzelo v telefonu (co treba offline cteni, sport, moznost zvetsit pismo, tablet verze,...?)