Stánok 7 Plus

Stánok 7 Plus

FREE

(3 stars)

(46)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists

+ By SPOLOČNOSŤ 7 PLUS s.r.o.

Vyskúšajte novú aplikáciu Stánok 7 Plus a stiahnite si jedno vydanie obľúbeného týždenníka Plus 7 dní zadarmo! Akcia platí pre všetkých nových používateľov!

Až 22 slovenských časopisov môžete čítať v aplikácii Stánok 7 Plus. Vyberte si zo širokej ponuky a oddýchnite si pri dobrom čítaní vo vašom tablete.

V aplikácii Stánok 7 Plus nájdete tieto časopisy:

Plus 7 dní, Zázračný svet, Šarm, Báječná žena, EMMA, Brejk, Dobré jedlo, Mamina, Pekné Bývanie, Zdravie, Záhradkár, Navarené napečené, Pes plus, Poľovníctvo a rybárstvo, Bobík, Ohník, Včielka, Zornička a rôzne tematické špeciály.

V Stánku 7 Plus si môžete zakúpiť buď jednotlivé čísla časopisov, alebo oveľa výhodnejšie predplatné na 3, 6 alebo 12 mesiacov. To všetko jednoducho a rýchlo cez váš mobil prostredníctvom služby MyPay.

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží. Snažili sme sa urobiť aplikáciu s pohodlným ovládaním a vyladiť ju pre maximum zariadení s OS Android. Ak sa napriek tomu na vašom tablete niečo nezobrazuje správne, alebo máte iné pripomienky, privítame ich na adrese app@7plus.sk. Každý e-mail čítame a užitočné pripomienky sa budeme snažiť zapracovať do aplikácie v čo najkratšom čase.

Informácie o Ochrane osobných údajov a podmienkach použitia našich digitálnych aplikácií nájdete na adrese http://www.pluska.sk/apps.

Recently changed in this version

v1.07:
- oprava drobných chýb


Comments and ratings for Stánok 7 Plus
  • (54 stars)

    by Roman Pružinec on 02/11/2013

    Nakup casopisov len prostrednictvom SK mobilu, takze v zahranici nepouzitelne.