Ask an expert: get a personalized answer within 24 hrs!X Close

Urban

Urban

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Urban for Android screenshot
View bigger - Urban for Android screenshot
View bigger - Urban for Android screenshot
View bigger - Urban for Android screenshot
Tashme Urban.Al me nje aplikacion te dedikuar per te sjelle informacionet e fundit ne smartphonin tuaj android.
Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti, receta gatimi e shume te tjera. Vizitoni: www.urban.al

Comments and ratings for Urban
 • (67 stars)

  by Arian Zhupa on 12/02/2014

  Bravo

 • (67 stars)

  by durim demalija on 06/01/2014

  I vetmi app shqiptar qe mbaj gjithmone te instaluar :-)

 • (67 stars)

  by dur ina on 13/10/2013

  5 yje per inkurajim :-)

 • (67 stars)

  by a user on 01/04/2013

  Shtoni receta gatimi

 • (67 stars)

  by A Google User on 01/04/2013

  Shtoni receta gatimi

 • (67 stars)

  by Andi Kalaci on 15/12/2012

  Jo keq. Duhen me shume prog te tilla. :)