Dotekománie.cz

Dotekománie.cz

FREE

(3 stars)

(518)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Při aktivaci předplatného, dostanete 7 dní zdarma, během kterých můžete předplatné bezplatně zrušit. Bohužel nám Google neumožňuje upozornit vás na vypršení této 7denní lhůty. Doporučujeme vám tedy zadat si upozornění do kalendáře, ať pak nejste překvapeni, když se vám odečtou peníze. Pro aktivaci předplatného je potřeba se nejdříve přihlásit. Po zkušební době činí cena předplatného 25,-/měsíc, nebo 250,-/rok.

==========

Pokud máte rádi zajímavosti i užitečné informace ze světa mobilních operačních systémů a zařízení, určitě by vám neměla v telefonu nebo tabletu chybět aplikace Dotekománie. Díky ní můžete mít nejnovější články stále po ruce.

Byla navržena s důrazem na jednoduchost, přehlednost a rychlost. Přejeme si, abyste se mohli soustředit na naše články - ne na to, jak se k nim dostanete.

Novinky jsou fajn, ale co když vás zajímá nějaký starší článek. Pro tyto (i jiné) případy je v aplikaci k dispozici vyhledávání.

Měl by autor článku znát váš názor? Pak není nic jednoduššího, než se přihlásit k Disqus a vložit přímo z aplikace k článku komentář.

Čtení na smartphonu je fajn, ale my jsme mysleli i na ty, kteří mají rádi pohodlí a zvolí raději tablet. Aplikace je dostupná a optimalizovaná i pro tato zařízení.

Znáte tu situaci, kdy narazíte na něco zajímavého a chcete o tom někomu jednoduše říct? Přesně pro tyto případy je v aplikaci připravena možnost články sdílet.

Čím vás možná nepotěšíme, je reklama v aplikaci. Je pro nás nutností - stejně jako na webu. Existuje ovšem řešení.

Aplikace Dotekománie je revoluční minimálně v jedné věci - přichází s možností předplatného, díky kterému se zbavíte otravných reklam. Ale pozor! Nejen v aplikaci - během doby, kdy budete mít zaplaceno, se vám nebudou zobrazovat reklamy ani na webu!

Abyste neřekli, že je to všechno jen o reklamě, nabízíme uživatelům s předplatným i funkce navíc. První z nich je možnost stáhnout si články do zařízení a následně si je přečíst offline. Další užitečnou funkcí, kterou získáte, je možnost přidávat články mezi oblíbené a mít k nim tak rychlý přístup v případě, že se k nim chcete vrátit.

Tags: v aplikaci dotekománie můžete zarovnat text, dotekománie můžete zarovnat text.

Recently changed in this version

2.0.6:
* Opraven problém se zobrazováním komentářů

2.0.5:
* Snížena náročnost zobrazovaných obrázků na pamět

2.0.4:
* Opraven překlep v nastavení

2.0.3:
* Přidána možnost výběru patkového písma pro text článku
* Přidána možnost přesunutí aplikaci na SD kartu
* Opravy drobných chyb

2.0.2:
* Opravena špatná velikost textu na Android 4.4
* Přidán fullscreen mód pro Android 4.4

2.0.1:
* Opravena chyba způsobující padáni aplikace při spouštění na telefonech se verzí systému nižší než 4.0.


Comments and ratings for Dotekománie.cz
 • (53 stars)

  by Matěj Černý on 01/02/2014

  Nešlo by přidat do nastavení volbu patkového písma? Např. jako to má Pocket... Díky!

 • (53 stars)

  by Adam Farden on 28/11/2013

  Článek se nesedí na obrazu dobře. Mám Nexus 7 2012.

 • (53 stars)

  by Martin T on 30/07/2013

  Paci sa mi moznost prepnut do inverzneho rezimu pricom obrazky sa renderuju standardne,kedze mam display amoled. Po poslednej aktualizácii sa stáva že pri kliknutí na obrázok miesto jeho zväčšenia skáče rovno na zoznam článkov.... Tiež by sa hodilo, aby sa pri otvoreni obrázku dalo posunúť na dalsie gestom ako je obvykle napríklad pri aplikácií obrázky, miesto aktuálne nutneho zatvorenia obrázka

 • (53 stars)

  by Dávid Kováč on 04/06/2013

  stále je čo vylepšovať ako vo všetkých prípadoch, no strašne sa mi páči :)

 • (53 stars)

  by Mark Vojtíšek on 26/03/2013

  Funguje dobře, ale vnucovat oznámením nové články mě přijde ubohé. I když jsem to v nastavení vypnul, tak to furt oznamovalo. Kvůli tomu unnistall. Jinak solidní obsah na vašem webu.

 • (53 stars)

  by Petr Mandera on 25/01/2013

  Není co vytknout

 • (53 stars)

  by Vojtěch Konopa on 16/01/2013

  Výborná aplikace pro všechny dotekomaniaky!!!