Dotekománie.cz

Download Dotekománie.cz Dotekománie.cz icon

Dotekománie.cz

by: Brightify | 8.8 534

8.8 Users
rating

Screenshots

Description

Při aktivaci předplatného, dostanete 7 dní zdarma, během kterých můžete předplatné bezplatně zrušit. Bohužel nám Google neumožňuje upozornit vás na vypršení této 7denní lhůty. Doporučujeme vám tedy zadat si upozornění do kalendáře, ať pak nejste překvapeni, když se vám odečtou peníze. Pro aktivaci předplatného je potřeba se nejdříve přihlásit. Po zkušební době činí cena předplatného 25,-/měsíc, nebo 250,-/rok.

==========

Pokud máte rádi zajímavosti i užitečné informace ze světa mobilních operačních systémů a zařízení, určitě by vám neměla v telefonu nebo tabletu chybět aplikace Dotekománie. Díky ní můžete mít nejnovější články stále po ruce.

Byla navržena s důrazem na jednoduchost, přehlednost a rychlost. Přejeme si, abyste se mohli soustředit na naše články - ne na to, jak se k nim dostanete.

Novinky jsou fajn, ale co když vás zajímá nějaký starší článek. Pro tyto (i jiné) případy je v aplikaci k dispozici vyhledávání.

Měl by autor článku znát váš názor? Pak není nic jednoduššího, než se přihlásit k Disqus a vložit přímo z aplikace k článku komentář.

Čtení na smartphonu je fajn, ale my jsme mysleli i na ty, kteří mají rádi pohodlí a zvolí raději tablet. Aplikace je dostupná a optimalizovaná i pro tato zařízení.

Znáte tu situaci, kdy narazíte na něco zajímavého a chcete o tom někomu jednoduše říct? Přesně pro tyto případy je v aplikaci připravena možnost články sdílet.

Čím vás možná nepotěšíme, je reklama v aplikaci. Je pro nás nutností - stejně jako na webu. Existuje ovšem řešení.

Aplikace Dotekománie je revoluční minimálně v jedné věci - přichází s možností předplatného, díky kterému se zbavíte otravných reklam. Ale pozor! Nejen v aplikaci - během doby, kdy budete mít zaplaceno, se vám nebudou zobrazovat reklamy ani na webu!

Abyste neřekli, že je to všechno jen o reklamě, nabízíme uživatelům s předplatným i funkce navíc. První z nich je možnost stáhnout si články do zařízení a následně si je přečíst offline. Další užitečnou funkcí, kterou získáte, je možnost přidávat články mezi oblíbené a mít k nim tak rychlý přístup v případě, že se k nim chcete vrátit.

Tags: v aplikaci dotekománie můžete zarovnat text , dotekománie můžete zarovnat text

Users review

from 534 reviews

"Great"

8.8