Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

Download Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip icon

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

by: AmraMedia

FREE DOWNLOAD 8.6 158

8.6 Users
rating

Screenshots

Description

* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor

Tags: lajme shqip , radijo marimoga lamet e fudit , lajmet e fundit , lajmet nga bota , lajme nga sporti wallpapers , lajme sporti wallpaper , lajmet e fundit shqip , tv kosova , lajmet e fundit resen

Users review

from 158 reviews

"Great"

8.6

Users activity

gancol

by gancol

Downloaded