Novinky.cz

Novinky.cz

FREE

(3 stars)

(2K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro telefony i tablety Android. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o naší aplikaci, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli - uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích.

Nyní si můžeš Novinky.cz užívat taktéž na svém tabletu. Uživatelské rozhraní jsme pro Vás připravili tak aby jste mohli číst v pohodlí svého gauče ale taktéž si rychle prolistovat několik článků před schůzkou v kanceláři.

Je to stejně jednoduché jako na telefonu, stačí jedním prstem listovat v článcích.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. Nehledejte tedy plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

INFO: Pokud máte nějaké otázky nebo komplikace s používáním naší aplikace, ozvěte se nám na seznam.namobil@firma.seznam.cz (uveďte také typ svého telefonu).

Tags: novinky.cz widget, novinky.cz, novinky.cz png, widget novinky.cz, optimalizace jedním prstem, optimalizace jedním prstem,, novinky pro, widget novinky, optimalizace jednim prstem stahnout, optimalizace jedním prstem ke stazeni zdarma.

Recently changed in this version

- zrychlili jsme pro vás načítání článků


Comments and ratings for Novinky.cz
 • (45 stars)

  by Jan Vachousek on 06/05/2015

  aplikace startuje skoro minutu

 • (45 stars)

  by Aswe Lao on 15/04/2015

  po update pada

 • (45 stars)

  by Josef B on 16/03/2015

  Bez komentaru uz to opravdu neni ono.

 • (45 stars)

  by Honza Cafourek on 14/03/2015

  Chybí komentáře pod článkem. Komentáře jsou velice zábavné a v podstatě jediný důvod proč chodím na Novinky.

 • (45 stars)

  by Lucky Richter on 04/11/2014

  Komunisti spinavi!

 • (45 stars)

  by Petr Synek on 23/09/2014

  Dlouho startuje oproti iDnes. Dále pod každým článkem jsou vždy příšerné komentáře, které kazí dojem z článku. Můžete prosím buď zavést systém hodnocení komentářů, aby nahoře byl kvalitní komentář? Nebo radši komentář dole odstraňte úplně. Děkuji. Díky komentářům dole se skoro už bojím články otvírat a aplikaci používat jako takovou.

 • (45 stars)

  by Tomas Jaros on 20/02/2014

  Celkove vyborna ergonomie appky, ale clanky s videem jednoduse nenacte, nepomuze ani restart, proste se stale toci kolecko...komentare pod clanky jsou podivne vybirane, nevazou se na obsah clanku

More comments