TN.czScreenshots

Description

[cz] Aplikace TN.cz přináší nejnovější články, videa a zajímavosti z internetového serveru TN.cz. K dispozici jsou regionální i mezinárodní novinky, ekonomika, krimi, sportovní zprávy a mnoho dalších článků s videem a dalším obsahem.

V aplikaci je možné přehrávat nejnovější zpravodajské relace televize Nova, nebo například čerstvé filmové trailery.

Na obsahu serveru TN.cz se můžete sami podílet a pomocí sekce Tip od vás zaslat vlastní příspěvek včetně fotografie či videa.

Obsah je možné prohlížet jak v běžném režimu na výšku, tak i na šířku. U článků nechybí možnost komentářů, sdílení na Facebooku či odeslání e-mailem a úprava velikosti textu.

[en] TN.cz app brings news, videos and other attractions from internet server TN.cz. Regional and international as well as economy, crime and sport news and many articles with video and other content are available.

Videos include the latest TV news from Nova TV channel, or fresh film trailers.

You can contribute with own content using special features in order to place text, video or photo as source for new article in "Tip od Vas" category.

Content can be displayed in normal and landscape view. Articles don´t miss opportunity to comment, share on the Facebook or send via e-mail and change font size.

Tags: pro , z , * , nova , tncz nova , tv zoom , apk , tncz stream , nova tv

Users review

from 1.085 reviews

"Good"

6.4

Users activity

Jakub

by Jakub

Downloaded

feulon

by feulon

Downloaded