İslami Kutsal Yer Resimleri

Download İslami Kutsal Yer Resimleri İslami Kutsal Yer Resimleri icon

İslami Kutsal Yer Resimleri

by: pixtr | 10 56

10 Users
rating

Screenshots

Description

İslami Kutsal Yer.. İslami resimler.. İslami duvar kağıtları.. İslami kutsal yerler duvar kagitlari..

İslami resimler.. En güzel islami duvar kagitlari..

Birbirinden güzel islami resimlere bu uygulama ile anında ulaşabileceksiniz..

Tüm müslüman aleminin görmesi gereken bu resimlere anında ulaşabilir, istediğiniz resmi arka plan resmi yapabilir veya galeriye kaydedebilirsiniz..

İstediğiniz resmi paylaşma işlemini de anında tek tuşla yapabilirsiniz.

Uygulamalarda kesinlikle virüs falan yoktur.. Bazı virüs programları uygulama içi aldığım reklamları virüs olarak görebilir. Bu konuda sıkıntınız olmasın..

Tüm islam ve müslüman aleminin, islam dini resimlerine ulaşabilmesi için bu uygulamayı yapma gereği duyduk. Allah inanci içerisindeki dini resimleri yayınladık. Ayrıca en güzel camii, cami resimlerini HD kalitede wallpapers olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz resmi anında mail veya mesajla paylaşabilir ayrıca isterseniz HD kalitede arkplan olarak kullanabilirsiniz. Kabe, Mekke, Medine yani islam alemi için kutsal topraklara uygulama ile ulaşabilir istediğiniz resmi kaydedebilirsiniz.
tags;
müslüman, islam, allah, hz.muhammed,peygamber, islamiyet, kabe,hac,mekke,medine,kutsal topraklar,hd resimler,hac

This app will add a few search access points on your device. If you do not want to use this new search page, you can either ignore it or delete it. If you do use it, we get a few cents and it will help us a lot to keep developing more apps. If you don’t, you can delete it and no harm is done (our app remains the same, no need to uninstall it!). Thank you.

Tags: 5 kutsal yerin adı nedir , islam resimleri , kutsal r8esi̇mlerrr , en mübarek yerler 5 yer , en güzel sözlü dini duvar kağıtları , üzerinde kutsal yerlerin resmi olan paralar , allah muhammed mekke medine kabenin en güzel resimleri islam resimleri , islam hd resimleri , islamda kutsal yerler resimli

Users review

from 56 reviews

"Awesome"

10