Енеїда, Іван КотляревськийScreenshots

Description

«Енеїда» Івана Петровича Котляревського (1769 - 1838) - прекрасна і безсмертна перлина української літератури. Взявши за основу сюжетну канву однойменної поеми Вергілія, Котляревський в традиціях старовинного українського бурлеску створив свій оригінальний художній твір. У поемі автор відтворив різні сторони життя малоросійського суспільства в другій половині XVIII століття. Національна забарвлення і співчуття до долі простого народу зумовили великий успіх «Енеїди» серед сучасників. Цей твір (уперше виданий не повністю у 1798, перше повне видання — у 1842) став початком нової доби в українській літературі, що знаменувалася остаточним витісненням старої книжної мови народною мовою.

При оформленні обкладинки була використана ілюстрація Анатолія Базилевича до поеми "Енеїда"

Розробник New Apps Land ставить перед собою мету популяризації творів класичної російської та зарубіжної літератури серед нового покоління читачів.

Щоб створити у користувачів враження читання реальної книги в додатку створений ефект гортання сторінок.

Додатки від New Apps Land є безкоштовними. Програми не запитують у користувачів відправку SMS з мобільних телефонів на платні номери а також не відстежують особисту інформацію користувача.

Як невелика компенсація за працю творця додатків в додаток вбудований рекламний модуль Admob

Якщо дана програма Вам сподобалося - залиште, будь ласка, відгук.

Tags: гортаючи сторінки енеїди , афоризмы котляревського , книга єнеїда котляревського скачати на андроїд , котляревський енеїда скачати для , гортаючи сторінки енеїду і.котляревського , котляревський афоризмы , скачать енеїда повністю , повне видання енеїди котляревського 1842 , енеїда на андроид

Users review

from 185 reviews

"Great"

8.8

Users activity

igor

by igor

Downloaded

Oleh

by Oleh

Downloaded

NastiaV

by NastiaV

Downloaded

Вася

by Вася

Downloaded

Надежда

by Надежда

Downloaded

Евгений

by Евгений

Downloaded

Bogdan

by Bogdan

Downloaded

Юлия

by Юлия

Downloaded

maria_free

by maria_free

Downloaded