Günlük HadisScreenshots

Description

Günlük Hadis bedava , Açık Kaynak Kodlu bir günlük Hadis Okuma programıdır..

Uygulamanın kaynak kodları : http://www.4shared.com/zip/PSu3HCR3/AndroidHadisUygulamasi_2.html

Program internet i kullarak günlük olarak http://www.gunlukhadis.com/ sitesinden hadis almakta ve
kullanıcıya göstermektedir..

Hergün saat 13:45 te internet bağlantınız varsa uygulama size Bildirim(Notification) ile bilgi verir ve sizi yeni bir hadis olduğu konusunda uyarır..
Ayrıca hergün gelen hadisleri uygulamanın veritabanında saklar ve internet bağlantınız olmasa bile eski hadisleri okuyabilirsiniz..

Hadislere ayrıca Tümü - Okunmadı filtrelemesi de koydum..Böylece kaydı tutulan tüm hadisleri görebileceğiniz gibi sadece okunmamış hadisleri de görebilirsiniz..Böylece tüm hadisleri okumuş olursunuz..

İstediğiniz zaman hadisi paylaşabilirsiniz.. Telefonunuz yada tabletinizde olan programlara bağlı olarak Facebook , Twitter , QRCode , SMS , Bluetooh ile paylaşabilirsiniz...Paylaşımın sonuna uygulamanın adı ve market linkini ekledim..Böylece diğer kullanıcılar isterlerse uygulamayı görebilir ve indirebilir..

Hadisler her gün 13:45 te bildirim olarak size bildirilecek ve siz de bildirime tıklayarak hadisin tümünü okuyabilirsiniz..Saat değiştilemez ve devre dışı bırakılamaz..Daha sonraki sürümlerde isteğe göre zamanı değiştirme seçeneği ekleyebilirim..

Hadisleri silme özelliği eklemedim...Uygulama vibrate (titreşim) ve internet izni istemektedir...Bu izinler sadece hadis almak ve bildirim sırasında kullanıcıyı uyarmak içindir...

Kaynak kodların silinmesi yada bir sorunuzun olması durumunda sorularınızı bana mail ile sorabilirsiniz : metinogtem@gmail.com .. sorularınıza cevap vermeye çalışıcam..
Teşekkürler

Tags: hadis of the day , hadis wallpapers , ücretsiz günlük hadis , günlük hadis , kaynak hadisleri , icin hadisler , 4s günlük hadis mesaj programı , cep telefonuna her gün bir hadisbedava , gunlukhadis

Users review

from 34 reviews

"Awesome"

9