Velký anglický slovník PCT+

Screenshots

Description

Tento mimořádně rozsáhlý Velký anglický slovník má asi 900 000 významových dvojic (cca 3,7 mil. slov), což je rozsah několika knižních slovníků. Obsahuje všeobecnou i odbornou slovní zásobu, frazeologii a mnoho slovních spojení. Výslovnost je namluvena rodilým mluvčím. Tento slovník je určený i pro profesionální využití - na rozdíl od jiných slovníků je plně editovatelný, umožňuje doplňování nových slov a frází, doplňování poznámek atd.
• Odborná slovní zásoba zahrnuje všechny základní obory (automobilový, biologický, chemický, počítačový, elektrotechnický, lékařský, obchodní, právnický, stavařský, vojenský, zemědělský ad.).
• Umožňuje okamžité obousměrné vyhledávání, a to i bez psaní diakritiky. Automatické otáčení slovníku přepíná mezi češtinou a angličtinou podle toho, jaké slovo napíšete. Výsledky se zobrazují průběžně, již po napsání několika prvních písmen hledaného slova.
• Obsahuje mluvenou i psanou výslovnost. Mluvená výslovnost je namluvena rodilým mluvčím.
• Funguje zcela offline, při jeho používání tedy nemusíte být připojeni k internetu.
• Do slovníku lze nejen přidávat nová slova, ale i editovat stávající slovní zásobu, přidávat poznámky a předsouvat používanější významy.
• Obsahuje historii hledání i možnost ukládání oblíbených slov.

Tags: velký chemický slovník , slovník pct anglickočeský , slovník anglickočeský , pct dictionary , 4 kurz angličtiny

Users review

from 22 reviews

"Awesome"

9.4

Users activity

Fil

by Fil

Downloaded

Šárka

by Šárka

Downloaded