Düğün Modası

Düğün Modası

FREE

(1 stars)

(72)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Düğün Modası; evlenecek çiftlere yardımcı olmak, onlara yol göstermek amacıyla hazırlanmıştır. Düğün olan gelin ve damat adaylarının mutlu günlerine en iyi şekilde hazırlanmalarına destek olmayı hedeflemekteyiz. Düğün Modası, içerisinde gelinlik modelleri, damatlık modelleri, sünnet kıyafetleri, nişanlık modelleri ve daha birçok kategoride model bulabilirsiniz. Düğün Modası içerisinde ayrıca çeşitli bölgelere ait çeşitli gelinlik firmaları, damatlık firmaları, nişanlık ve abiye firmalarının yanında sünnetlik ve diğer birçok ihtiyaca yönelik firmaları bulabilirsiniz.

Düğün; hazırlıklarınız tamamlanmamış yada daha salon seçimini bile yapmamış olabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacağınız düşündüğümüz uygulamamızdaki düğün mekanlarından birini arayarak görüşebilirsiniz.

Gelinlik; gelinlerin en mutlu günü olan düğün gününde giyecekleri kıyafet olan gelinlikler hakkında uygulamamızda birçok gelinlik modeli bulabilir ve gelinlik firmalarına ulaşabilirsiniz. Görüntülenmekte olan gelinlik modelleri modanın ilerleyişine göre değişmekte ve yenilenmektedir.

Damatlık; damatlık modellerimizi incelerken dikkat etmenizi istediğimiz düğün ortamının şekli ve size uygunluğudur. Damatlık Modelleri de en beğenilen ve en yeni modellerdendir.

Düğün Mekanları; düğün salonu yada namı değer düğün sarayı evlenecek çiftlerin ilk tercih ettikleri noktalardandır. Ancak bütçenize uygun olabilecek fazla kalabalık olmayacağını düşündüğünüz takdirde yemekli bir düğün tasarlayabilirsiniz. Bunun için restaurant, sosyal tesisler, oteller, tarihi mekanlar, eğlence mekanları, tekne düğünü gibi seçeneklerin yanında düğün tarihinizdeki hava durumunu gözeterek kır düğünü yada plaj düğünü seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Comments and ratings for Düğün Modası

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!