dotrzechdych.pl

dotrzechdych.pl

FREE

(5 stars)

(532)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Już zawsze będziesz wiedzieć jakie wino wybrać! Nigdy więcej dylematów przed półką! Wyszukaj wino dla siebie już w sklepie! Zaznacz gdzie jesteś i już! Dostaniesz rekomendacje od dotrzechdych.pl jakie wino warto tu kupić. Dodatkowo możesz wskazać jakie wino lubisz (kolor, kraj, kwasowość, cena) - znajdziemy coś idealnego dla Ciebie! Otrzymasz pełną recenzję z dotrzechdych.pl oraz czytelne zdjęcie etykiety, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz wino na półce. Ale to nie wszystko! Jeśli jakieś wino szczególnie Ci zasmakuje -
dodaj je do ulubionych - już nigdy nie zapomnisz jak nazywa się Twoje ulubione wino! To pierwsza taka aplikacja w Polsce dopasowana w pełni do lokalnego rynku. Znajdziesz w niej recenzje win aktualnie będących w ofercie sklepów, marketów czy dyskontów. Aplikacja na bieżąco aktualizuje bazę recenzji, dzięki czemu zawsze będziesz wyszukiwać wśród najbardziej aktualnej oferty win! Wszystkie recenzje pochodzą z serwisu dotrzechdych.pl. Są niezależne, krótkie, treściwe - przydatne! Rekomendujemy Wam najlepsze wina w
najlepszych cenach!

UWAGA! Nasza aplikacja pokazuje wyłącznie recenzje dotrzechDYCH.pl, a nie stanowi przeglądu wszystkich win w danym sklepie. Nie zdziwcie się więc, jeśli w jakimś sklepie jest tylko kilka win przez nas zrecenzowanych. W pocie czoła pracujemy nad tym by niezmiennie przybywało ocen i by jak najwięcej win przeszło naszą ocenę ;) Jeśli jakiegoś sklepu nie ma na liście - poszukaj w kategorii "Wina ogólnodostępne"

Recently changed in this version

wersja 1.0.3 (31.08.2012)
- naprawa błędu występującego na starszych wersjach Android
wersja 1.0.2 (30.08.2012
- optymalizacja list i miniaturek


Comments and ratings for dotrzechdych.pl
 • (80 stars)

  by Łukasz Urbas on 10/04/2014

  Ok

 • (80 stars)

  by Aneta Zima on 26/03/2014

  Szkoda ze nie ma możliwości wyboru np. koloru wina na liście. Fajnie gdyby była opcja zaznaczania tych nie trafionych (cos analogicznego do gwiazdki )

 • (80 stars)

  by Dominika Poleszak on 01/05/2013

  nie mam słów! Genialna! nie znam się na winach, nie będę tego ukrywać. Przy półce z winami zawsze czułam się jak zagubione dziecko! do dziś :)

 • (80 stars)

  by Jakub Kalbarczyk on 30/12/2012

  Korzystam na moim tablecie i smartfonie. Polecam każdemu kto lubi wino.