Maks DisplayScreenshots

Description

Maks Display

Firmamız Maks Reklam Tic. San. Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuş ve kuruluşundan itibaren reklam, tanıtım ve stand sektöründe display reklam ürünleri satışı yapmaktadır.

Display reklam ürünleri satış ve tanıtım sitesini de Türkiye'de ilk firmamız tarafından yapılmıştır.

Üretim, tasarım ve teknoloji geliştirme firmamızın kendi bünyesindedir. Hiç bir şekilde dışarıdan hizmet almamaktadır.

Satışını yaptığımız display reklam ürünlerinin bakım, değişiklik ve dijital baskılarını kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır.

Üretim hızı ve gücü;
Firmamız satışını yaptığı ürünleri baskılı yada baskısız olarak çok kısa sürelerde üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimizin %100′ü ürünlerini zamanında yada zamanından önce teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edebilmektedir.

Dijital Baskı;
Satışını yaptığımız ürünlerinin dijital baskılarını bünyemizde bulunan son teknoloji HP dijital baskı makineleri ile hızlı ve profesyonel olarak yapmaktayız. Maks Display müşterileri yapılabilecek en iyi baskı kalitesi ile ürünlerini teslim alırlar. Dijital baskı platformumuzda insana ve doğaya zararlı hiç bir kimyasal madde bulunmaz. HP Latex teknolojisini kullanan firmamız için insan sağlığı ve doğaya saygı en üst seviyededir.

Firmamız ve atölyemiz İstanbul Şişli'de dir. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgilye 0212 213 0606 (PBX) numaralı telefonlarımızdan yada satis[at]maksdisplay.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Users review

from 4 reviews

"Awesome"

10