Nákupní seznam

Nákupní seznam

FREE

(3 stars)

(777)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Sestavte si svůj nákupní seznam zábavnou formou klikáním na ikony zboží, zadejte kde nakupujete (geolokací či zadáním adresy) a aplikace vám napoví, které zboží z Vašeho seznamu je v dané prodejně v akci. Aplikace je synchronizována s portálem AkcniCeny.cz, prezentující akční nabídky přes 50 maloobchodních řetězců a měsíčně zaznamenávajícím okolo 1,5 miliónu návštěv.

Tags: nákupní seznam, nakupni seznam, nákupní seznam widget.

Recently changed in this version

Přidána možnost odstranění výběru prodejny. Aplikace pak zobrazuje slevy ve všech řetězcích.


Comments and ratings for Nákupní seznam
  • (48 stars)

    by Vojtech Seba on 11/06/2014

    Nelze efektivne mazat nakupni seznamy. Ikony jsou dobry napad, ale v praxi pak nestaci a vlastni vlozene polozky jsou tezko dostupne a diky absenci obrazku pak v ikonach neprehledne. Zajimave je v podstate jen sledovani akci, ale clovek stejne nskonec nakupuje vse v jednpm obchode pri velkem nakupu, takze tu funkci taky prakticky nepouzije.

  • (48 stars)

    by Jan Vokas on 10/02/2013

    kategorií je málo, položek také málo, např. koření jen jako jedna položka, mouka také... Pak při samotném nakupování nelze jednoduše odkliknout co už máte v košíku (je to na dva dotyky + pak se zase vrátit na seznam). Počet kusů se také zadává složitě. Možnost nastavit více obchodů v kterých nakupuji, případně město(?). V neposlední řadě tisk z webu je při větším nákupu na x a4 papíru, chtělo by t