Nokaut 24

Nokaut 24

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists

+ By Grupa Nokaut S.A.

Nokaut 24, czyli porównywarka cen Nokaut.pl na tablety to najlepszy sposób na błyskawiczne dotarcie do kilku milionów produktów i sprawdzenie ich cen w tysiącach sklepów, nie tylko internetowych. Dzięki wygodnemu interfejsowi w kilka sekund porównasz ceny i sprawdzisz parametry oraz opinie dotyczące wybranego produktu. Nokaut 24 pomoże Ci wybrać właściwy produkt oraz wskaże, gdzie kupisz go najtaniej!

Funkcje aplikacji:
● Wygodne i szybkie wyszukiwanie produktów oraz porównywanie ich cen
● Przeglądanie produktów z dostępem do zdjęć dobrej jakości oraz dokładnej listy parametrów
● Zaawansowane opcje filtrowania wyników wyszukiwania, m.in. według najtańszych cen, popularności oraz odległości od Twojej lokalizacji
● Pełna historia przeglądanych produktów
● Łatwy dostęp do zapamiętanych produktów
● Proste dzielenie się produktami na Facebooku

* * *

Nokaut.pl to porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. W Grupie Nokaut z pasją tworzymy przejrzyste i bezpieczne rozwiązania internetowe ułatwiające życie kupującym, a sprzedającym umożliwiające efektywne pozyskiwanie klientów. Dzięki temu porównywarka cen Nokaut.pl może pochwalić się ponad 3 mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2012) i 13 mln ofert publikowanych we współpracy z ponad 3500 e-sklepów.

W styczniu 2012 roku w rankingu przygotowanym przez serwis Wirtualnemedia.pl, porównywarka Nokaut.pl zajęła pierwsze miejsce wśród polskich porównywarek cen. Grupa Nokaut SA jako jedyna firma z Polski została w 2012 roku wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Recently changed in this version

Poprawa wyświetlania produktów dla mniejszych rozdzielczości.


Comments and ratings for Nokaut 24
 • (62 stars)

  by A Google User on 23/11/2012

  Kolejna aktualizacja = kolejne uprawnienia. Poza tym za dużo bajerów, co utrudnia korzystanie.

 • (62 stars)

  by Łukasz on 20/11/2012

  Bardzo przyjemnna aplikacja, wygląda niezle na nexusie 7. Przydaloby się poprawić grafiki typu przycisk zamknięcia okna, które są niskiej rozdzielczości i są wyraźnie rozmyte.

 • (62 stars)

  by Johny on 19/11/2012

  Nooo, w koncu niezla aplikacja zakupowa na androida, duze zdjecia, intuicyjny interfejs, wygodne przegladanie produktow. Troche wolno dziala.

 • (62 stars)

  by mgamer on 14/11/2012

  Aplikacja bardzo fajna, przemyślana i czytelna. Dane aktualne, zgodne z wersją webową. Polecam!

 • (62 stars)

  by Piotr on 08/11/2012

  Nieczytelna, błędy i tragiczny interfejs.