FREE DOWNLOAD

Nokaut 24

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Nokaut 24, czyli porównywarka cen Nokaut.pl na tablety to najlepszy sposób na błyskawiczne dotarcie do kilku milionów produktów i sprawdzenie ich cen w tysiącach sklepów, nie tylko internetowych. Dzięki wygodnemu interfejsowi w kilka sekund porównasz ceny i sprawdzisz parametry oraz opinie dotyczące wybranego produktu. Nokaut 24 pomoże Ci wybrać właściwy produkt oraz wskaże, gdzie kupisz go najtaniej!

  Funkcje aplikacji:
  ● Wygodne i szybkie wyszukiwanie produktów oraz porównywanie ich cen
  ● Przeglądanie produktów z dostępem do zdjęć dobrej jakości oraz dokładnej listy parametrów
  ● Zaawansowane opcje filtrowania wyników wyszukiwania, m.in. według najtańszych cen, popularności oraz odległości od Twojej lokalizacji
  ● Pełna historia przeglądanych produktów
  ● Łatwy dostęp do zapamiętanych produktów
  ● Proste dzielenie się produktami na Facebooku

  * * *

  Nokaut.pl to porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. W Grupie Nokaut z pasją tworzymy przejrzyste i bezpieczne rozwiązania internetowe ułatwiające życie kupującym, a sprzedającym umożliwiające efektywne pozyskiwanie klientów. Dzięki temu porównywarka cen Nokaut.pl może pochwalić się ponad 3 mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2012) i 13 mln ofert publikowanych we współpracy z ponad 3500 e-sklepów.

  W styczniu 2012 roku w rankingu przygotowanym przez serwis Wirtualnemedia.pl, porównywarka Nokaut.pl zajęła pierwsze miejsce wśród polskich porównywarek cen. Grupa Nokaut SA jako jedyna firma z Polski została w 2012 roku wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

  Users review

  from 148 reviews

  "Good"

  5.8