PromoHunterScreenshots

Description

PromoHunter agreguje promocje z gazetek, stron internetowych i newsletterów największych polskich sieci handlowych i usługowych, m.in. Rossmann, McDonald's, Tesco, RTV EURO AGD, Carrefour, Sphinx, Real, Kaufland, Media Expert, Super-Pharm, Jysk, Drogerie Natura, Biedronka, Lidl, Neonet i dziesiątek innych... Wszystkie promocje razem i zawsze pod ręką.

Bez trudu zaoszczędzisz 20-30% na codziennych zakupach, a wiele zniżek sięga 70%.

Promocje dostępne w naszej aplikacji znajdziesz także na http://www.promohunter.pl/.

Dzięki PromoHunter możesz:
- Przeglądać promocje i wyprzedaże w pobliżu Twojej lokalizacji.
- Wyszukiwać interesujące cię promocje. Zamiast żmudnie przeglądać gazetki możesz szybko wyszukać interesujący Cię produkt i porównać promocje w różnych sklepach.
- Przeglądać promocje w wybranej sieci handlowej.
- Sprawdzać lokalizacje placówek, w których obowiązuje dana promocja.
- Oznaczać najciekawsze promocje jako Ulubione. W ten sposób na zakładce Ostatnio oglądane powstaje Twoja lista zakupów, do której możesz zawsze wrócić.
- Otrzymywać automatyczne powiadomienia o promocjach w Twoim pobliżu (opcjonalne). Powiadomienia wyłączają się automatycznie w roamingu.
- Nie musisz ograniczać się do promocji z jednej gazetki. Kliknij na interesującą cię promocję, a PromoHunter wyszuka promocje na ten sam lub podobne produkty w pobliskich sklepach.
- Możesz nawet zadzwonić do sklepu i upewnić się, że promocyjny produkt jest dostępny.

Aktualne statystyki promocji i nowości znajdziesz na naszym fanpage'u http://www.facebook.com/PromoHunterAplikacja.

Oszczędzaj pieniądze kupując markowe produkty w ulubionych sklepach. Nie są ci już potrzebne gazetki promocyjne skoro wszystko masz w telefonie.

Tags: promohunter

Users review

from 767 reviews

"Great"

8.6