Unit Cost - Price Calculator

Unit Cost - Price Calculator

$0.99

(4 stars)

(5)


Download for Android

100 - 500 downloads

Add this app to your lists
Unit Cost calculates the unit price of items using simple English.

This tool is great for comparing item prices of different sizes from different stores.

Examples
4 for 9.99
16oz for 7.99
16qt for 4.99
24lb for 12.99
6 pack 16oz for 4.99
5lb 30z for 17.99
....

A must have!

Tags: unit price calculator, unit cost calculator, unit pricing calculator, cost price calculator, unit prices calculator, unit price, unit cost price, google unit price calculator, cost calculator, unit price solver.

Screenshots Unit Cost - Price Calculator
View bigger - Unit Cost - Price Calculator for Android screenshot
View bigger - Unit Cost - Price Calculator for Android screenshot
Comments and ratings for Unit Cost - Price Calculator

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!