CZATeria - czat, chat online

Download CZATeria - czat, chat online CZATeria - czat, chat online icon

CZATeria - czat, chat online

by: INTERIA.PL | 7.6 3.4K

7.6 Users
rating

Screenshots

Description

CZATeria czyli czat INTERIA.PL!

CZATeria to nowa, przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja-czat. Czat INTERIA.PL to najlepszy sposób, by poznawać nowych ludzi i być w stałym kontakcie ze znajomymi. Czateria to randki, rozmowy - świetny sposób na nudę. Kiedy chcesz, ile chcesz i gdzie chcesz!

Czat INTERIA.PL to tysiące osób w jednym miejscu! Nasz czat to kilkadziesiąt pokoi, różne tematy i czaty z znanymi osobistościami! CZATeria w prosty i intuicyjny sposób umożliwia zawieranie nowych, ciekawych znajomości. Masz ochotę na randkę? Wejdź na czat! Zapraszamy!

Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł porozmawiać i poznać nowych ludzi dzięki grupie :Czat towarzyski (w takich kategoriach jak czat nastolatki, czat randki ), a korzystając z czatów regionalnych poznasz nowych ludzi ze swojej okolicy.

Rozmawiaj z innymi kiedy i gdzie tylko masz ochotę! Od teraz CZAT INTERIA.PL dostępny jest wszędzie - na Twoim komputerze, tablecie czy telefonie a dzięki rozbudowanemu systemowi powiadomień, żadna wiadomość od znajomego Cię nie ominie. Wejdź na czat już teraz.

Tags: czat na tableta , czat na tablecie , czateria na tableta , czateria , czaty na tableta , czateria na tablecie , czateria na , czat na tablet

Users review

from 3.436 reviews

"Great"

7.6

Users activity

Piotr

by Piotr

Downloaded

grzegorz

by grzegorz

Downloaded

ola

by ola

Downloaded

Aleksander

by Aleksander

Downloaded

Adrian

by Adrian

Downloaded

Piotr

by Piotr

Downloaded

Paweł

by Paweł

Downloaded

Wojciech

by Wojciech

Downloaded

zbigniew

by zbigniew

Downloaded