Andro GS Haber

Andro GS Haber

FREE

(5 stars)

(1K)


Download for Android

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Andro GS Haber for Android screenshot
View bigger - Andro GS Haber for Android screenshot
View bigger - Andro GS Haber for Android screenshot
View bigger - Andro GS Haber for Android screenshot
Galatasaray ile ilgili haberlere, Radyo ve TV Videolara, Fotoğraflara, Canlı skor, anlatım, fikstür, puan durumuna ulaşabileceğiniz Türkiye'deki tek uygulama!

Yasal Uyarı: Bu uygulama Galatasaray Spor Kulübü ile ilgili sadece 3. parti sitelerden haberlerin, sonuçların kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Galatasaray Spor Kulübü'nün İsim, Logo ve diğer hakkı bulunduğu nesne, sembol ve isimler kullanılmamaktadır. Bu hakların hepsi Galatasaray Spor Kulübüne aittir. Uygulamanın içeriğinde Galatsaray Spor Kulübünün haklarının ihlal edildiğini düşündüğünüz bir içerik var olduğunu düşünüyorsanız, o içeriği silmek üzere bize başvurunuz.

Yeni Andro GS'nin sunduğu ayrıcalıklar:

-Tüm haberleri tek tek favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca tüm haberlere yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca her haberi anında paylaşabiliyorsunuz.

Kaynaklar: Sporx, Ultraslan, Webaslan, galatasaray.org, Fanatik, Fotomaç, LigTV, Google News, Sporx, Haberturk Spor, HTSpor, Ekolay, mynet, zaman, Milliyet, ntvmsnbc, Eurosport TR, spor3, ajansspor, tumspor, canliskor, ntv, ntvspor , htspor, internetspor

Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Galatasaraylı'ya ulaşmasına aracı olun.

Tags: gshaber, webaslan logo, galatasaray qr code, galatasaray haberci, haberci galatasaray, galatasaray, galatasaray habar, gs haber, canli skor, haberci galatasaray haber apk.

Comments and ratings for Andro GS Haber
  • (74 stars)

    by Enes Yesilöz on 09/01/2014

    Couldn't be even worst than that..

  • (74 stars)

    by Abdullah Endez on 22/03/2013

    Galaxy S2. Çalışmıyor...