Hayallerin Takımı

Hayallerin Takımı

FREE

(4 stars)

(205)


Download for Android

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Fantezi Futbol takımınızı Hayallerin Takımında ücretsiz kurun muhteşem ödüller kazanın. Takımınızı şimdi kurarak rakiplerinizin bir adım önünde olun.

Uygulamamızın kullanımı hakkında genel bilgiler;
Fantezi Futbol; gerçek hayattaki futbolculardan kendinize Fantezi Futbol Kurallarında belirtilen kurallara göre en çok puan toplayacağını düşündüğünüz oyunculardan kurduğunuz ilk onbirlerdir, oyunu oynayabilmeniz için gerçek hayattaki futbol sezonunun başlamış olması ve takımınıza aldığınız oyuncunun bilhassa oynaması gerekiyor. Sezon sonunda takımı en yüksek puanı toplayan kullanıcı, Fantezi Futbol Liginin kralı olur ve belirtilen ödüllerden kazanma şansına sahip olur.

Hayallerinizdeki Rüya Takımı kurarak kendi Fantezi Futbol takımınızın menajeri olmak ister misiniz? Hem de ücretsiz, üstelik muhteşem ödüller kazanma şansı.
Hayallerinizdeki takımı kurabilmek için kendinizi sadece bir ligle sınırlamayın. Hayallerin Takımında Fantezi Futbol takımınızı Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premier Ligi ya da Karma (Mix) Liglerden kurma olanağınızla istediğiniz kadar takım kurarak kazanma şansınızı daha da arttırın. Kuracağınız Özel Liglerle beraber bu zevkli oyunu daha da heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Sitemizde ayrıca Türkiye Süper Ligi ve İngiltere Premier Ligi canlı maç sonuçları, puan durumları, maç sonuçları, Süper Lig haftalık maç programları, canlı maç yorumları, goller, Gol Krallığı gibi takım ve futbolcu istatistiklerini de bulabilirsiniz.

Kazanmada her şey mübahtır diyenlerdenseniz www.hayallerintakimi.com da bize katılarak Fantezi Futbol Kralı olabilirsiniz.

Tags: hayallerintak%c4%b1m%c4%b1freeindir, futbol takımı script, hayallerin takımı, türkiye ligi karması, fantezi futbol, fantezi futbol takım, hayallerin takımı apk indir, futbol karma, türkiye 2011 karma futbol, hayallerin takımı oyunu.

Comments and ratings for Hayallerin Takımı

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!