MTB cyklotrasy SlovenskoScreenshots

Description

MTB cyklotrasy pre všetkých nadšencov horskej cyklistiky, ktorí radi bicyklujú v slovenských horách. Obsahuje niekoľko desiatok trás v rôznych pohoriach. Osobitne sú spracované regióny Donovaly, Horehronie a Terchová.
Aplikácia nie je ďalej podporovaná. Obsah presunutý do SLOVENSKO mtb+.

Web stránka: http://cyklowebka.sk

Popis trás + GPS

Popis každej trasy obsahuje text, fotografie, GPS trackpointy a tzv. body záujmu (občerstvovacie zariadenia...). GPS trackpointy a body záujmu sa zobrazia v mape.

Mapy

Po nainštalovaní aplikácie je dobré funkciou Download stiahnuť vlastnú offline mapu, čím sa získa nezávistlosť od internetu. Okrem toho je v ponuke aj niekoľko iných máp online. Je možné použiť aj vlastnú offline mapu. Všetky mapy sa dajú zoomovať. Veľmi užitočná je funkcia "magnification", čiže zväčšenie, ktorá prispôsobí veľkosť písma pre malú obrazovku.

Na výber sú tieto mapy:
- Freemap.sk/turist
- Freemap.sk/cyklo
- niekoľko ďalších online

Navigácia

Aplikácia naviguje po zvolenej trase.

Tracking

Aplikácia zaznamenáva prejdenú trasu. Záznam obsahuje okrem GPS súradníc aj informácie o čase a nadmorskej výške. Do záznamu je možné pridávať vlastné body na trase (tzv. waypointy), ktoré okrem názvu môžu obsahovať aj fotky z galérie alebo kamery.

Cyklocomputer

Režim Tracking je možné použiť aj ako cyklocomputer s týmito funkciami:
- záznam trasy
- zobrazenie nadmorskej výšky
- zobrazenie prejdenej vzdialenosti
- zobrazenie nastúpaných výškových metrov
- okamžitá rýchlosť
- čas jazdy

Objekty

Aplikácia si sťahuje rôzne typy objektov, ktoré sú zaujímavé pre cyklistu (ubytovacie a reštauračné zariadenia, pramene vody, kultúrne a historické objekty...). Podľa voľby sa objekty zobrazia v mape.

Users review

from 78 reviews

"Great"

8.4