MTB cyklotrasy SlovenskoScreenshots

Description

MTB cyklotrasy pre všetkých nadšencov horskej cyklistiky, ktorí radi bicyklujú v slovenských horách. Obsahuje niekoľko desiatok trás v rôznych pohoriach. Osobitne sú spracované regióny Donovaly a Horehronie.

Web stránka: http://cyklowebka.sk


Popis trás + GPSPopis každej trasy obsahuje text, fotografie, GPS trackpointy a tzv. body záujmu (občerstvovacie zariadenia...). GPS trackpointy a body záujmu sa zobrazia na mape, resp. je ich možné exportovať a použiť v inej aplikácii alebo inom GPS zariadení.


MapyPo nainštalovaní aplikácie je dobré funkciou Download stiahnuť vlastnú offline mapu, čím sa získa nezávistlosť od internetu. Okrem toho je v ponuke aj niekoľko iných máp online. Je možné použiť aj vlastnú offline mapu. Všetky mapy sa dajú zoomovať viac ako je natívny zoom.

Na výber sú tieto mapy:

- rôzne topografické mapy SK s turistickými značkami a lesnými cestami NLC

- celosvetovo populárne Google a OSM mapy

- vaše vlastné offline mapy vo formáte SQLITEDB


NavigáciaPre navigáciu je možné použiť nasledovné funkcie:

- zobrazenie trasy

- zobrazenie vlastnej polohy

- zobrazenie kompasu


TrackingTáto funkcia zaznamenáva prejdenú trasu. Záznam obsahuje okrem GPS súradníc aj informácie o čase a nadmorskej výške. Do záznamu je možné pridávať vlastné body na trase (tzv. waypointy), ktoré okrem názvu môžu obsahovať aj fotky z galérie.


CyklocomputerV režime Tracking je možné použiť nasledovné funkcie:

- záznam trasy

- zobrazenie nadmorskej výšky

- zobrazenie prejdenej vzdialenosti

- zobrazenie nastúpaných výškových metrov


ObjektyAplikácia si sťahuje rôzne typy objektov, ktoré sú zaujímavé pre cyklistu (ubytovacie a reštauračné zariadenia, pramene vody, kultúrne a historické objekty...). Podľa voľby sa objekty zobrazia v mape.

Users review

from 78 reviews

"Great"

8.4