Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne

Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne

$1.54

(4 stars)

(192)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Ať už Vás láká sportovní střelba či lov nebo chcete zbraň pro osobní ochranu, musíte projít mimo jiné zkouškou odborné způsobilosti, jejíž součástí je také písemný test. A právě na tento test Vás naše aplikace připraví! Snadno a přehledně.

Tato verze obsahuje NOVÝ SOUBOR TESTOVÝCH OTÁZEK, který je platný od 1. ČERVENCE 2014 společně se vstupem novely č. 170/2013 Sb. v platnost.

Portál www.zbranekvalitne.cz již mnoho let připravuje budoucí i stávající střelce ke zkoušce pro získání (či rozšíření skupin) zbrojního průkazu – a jak se můžete přesvědčit, velmi úspěšně!
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=52&t=44

Co vám tato aplikace nabízí?
- Přehledný výpis testových otázek se zvýrazněnou správnou odpovědí.
- Účinný systém tréninku testových otázek, který Vás formou náhodného výběru otázek a zaznamenání vašich odpovědí postupně naučí celý soubor. Pokud některou otázku zodpovíte špatně, můžete se jedním dotekem podívat na příslušné místo v zákoně – to velmi pomáhá při studiu! Snadno si rovněž můžete vybrat, ze které části otázek chcete být testováni (dle zákona, vyhlášky atp.).
- Myslíte si, že už máte naučeno a jste připraveni ke zkoušce? Zkuste si test nanečisto! Aplikace Vám připraví test ze 30 otázek tak, jak by mohl vypadat u reálné zkoušky.
- Držitel zbrojního průkazu musí dodržovat mnoho pravidel a povinností a není vždy jednoduché si je pamatovat. S naší aplikací ale můžete mít vždy při ruce všechny zákony, vyhlášky a nařízení, které se střelců v České republice týkají. Snadno můžete přejít přímo na určitý paragraf nebo použít fulltextové vyhledávání.

———

Pokud se Vám naše aplikace líbí, dejte nám, prosíme, pozitivní hodnocení na Google Play!
Pokud vám v naší aplikaci naopak něco schází či najdete chybu, pošlete nám namísto negativního hodnocení raději email a my se pokusíme vše co nejdříve vyřešit k vaší spokojenosti! (nezapomeňte připojit informaci o vašem mobilním zařízení a verzi operačního systému)

———

Klíčová slova: zbrojní zbrojni průkaz prukaz pas zbraně zbrane zkouška zkouska odborné odborne způsobilosti zpusobilosti

Tags: zbranekvalitne, jak vypada zbrojni prukaz, zbrojni prukaz kvalitne, zbrojni prukaz zbrane kvalitne, zbrojní průkaz.

Recently changed in this version

v1.3.4ot2014a2
- nová vyhláška 115/2014 Sb.

v1.3.4ot2014
- NOVÉ TESTOVÉ OTÁZKY platné od ČERVENCE 2014
- NOVÉ ZNĚNÍ ZÁKONA O ZBRANÍCH platné od ČERVENCE 2014
- aktualizace zákonů

v1.3.4
- oprava chyby ve vyhodnocování testu

v1.3.3
+ pokročilé statistiky učení
- různé opravy a vylepšení

v1.2.0
+ při špatné odpovědi se správná odpověď zvýrazní, namísto vyskakujícího okna
+ časový limit u zkoušky
- upraveny barvy pro lepší čitelnost


Comments and ratings for Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
  • (61 stars)

    by Tomáš Zilvar on 30/06/2014

    Everything you need to prepare for the license test.