Condroid

Condroid

FREE

(5 stars)

(84)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikace Condroid bude vaším průvodcem a pomocníkem na conu.

Kdy začíná tento pořad? A kde? A o čem vlastně je? Do kdy je otevřené občerstvení? Tyto a další informace vám Condroid zpřístupní přímo ve vaší kapse!

Pořady můžete filtrovat, vyhledávat v nich, označovat si je, nebo si na ně nastavit upozornění. Nehledejte po kapsách papírový program. Stáhněte si Condroid!

Tags: ivysilani.apk, ivysilani apk, baixar condroid, condroid, ivysílání apk stáhnout, ivysílání České televize apk., i visilani.apk, smartchytej.apk, ivysilani.apk downloaf, condroid apk.

Recently changed in this version

informace o okolí události - mapa, restaurace, obchody
lepší optimalizace pro menší displeje
spousta oprav chyb

POZOR - aktualizací z verze 3.0 dojde k přepsání předchozí databáze. Oblíbené pořady apod. budou ztraceny! Aktualizace z verze 3.1 data zachová.


Comments and ratings for Condroid
  • (75 stars)

    by Petr Mazak on 25/02/2013

    4/5 ne protože by to nebyla výborně použitelná věc, jako spíš protože cítím prostor pro vylepšení pár věcí. Namátkou: - po prohlédnutí pořadu/zařazení do oblíbených by si mohla pamatovat, kam jsem měl nascrollováno, je otravné scrollovat znovu po přečtení anotace/favenutí - mohla by umět zobrazit program nejen jako pořadí, ale i jako tabulku - mohla by umět komunikovat s kalendářem (základní Googl