Dosya Şifreleyici

Dosya Şifreleyici

FREE

(5 stars)

(2K)


Download for Android

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Not: Galeriniz aşırı doluysa bir dosyayı şifreledikten sonra hemen galerinizde görünmeyebilir. Telaşlanmayın, dosyanız silinmedi, sadece galerinin kendisini yenilemesini bekliyor.

Galerinizde başkalarının görmesini istemedğiniz resim ve videoları bu uygulama ile şifreleyebilirsiniz. Şifrelenen dosya ne telefonda ne de bilgisayarda açılabilir.

Sadece galeri değil kendi kullandığınız file browser uygulamarıyla da dosya seçebilirsiniz.

Şifrelenen dosyanın sonuna "kilitlidosya" diye yazılır böylece dosyanın şifreli olduğunu anlayabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla dosya şifrelemek için dosya yöneticinizi kullanarak şifrelemek istediğiniz dosyaları bir klasörde toplayın. Ardından içerisinden rastgele bir dosya seçip aynı klasördeki tüm dosyaları şifrele butonuna tıklayın.

Tags: şifreleyici.apk, dosya sifreleyici apk, şifreleyici, sametserpil dosya şifreleyici, dosya şifreleyici v1.2 apk, dosya şifreleyici, dosya şifreleyici sametserpil, dosya şifreleyici v1.0, dosya şifreleyici.apk, galeri şifreleyici s.

Recently changed in this version

v1.2 Yenilikler: Çoklu şifreleme/şifre çözme getirildi. Şifrelemek istediğiniz tüm dosyaları favori dosya yöneticinizi kullanarak bir klasöre toplayın. Ardından içerisinden rastgele bir dosya seçip aynı klasördeki tüm dosyaları şifrele butonuna tıklayın.


Comments and ratings for Dosya Şifreleyici

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!