Mobile Accessibility Demo CSScreenshots

Description

Toto je plně funkční třicetidenní zkušební verze Mobile Accessibility.

Tato aplikace byla vyvinuta pro zrakově postižené.

Mobile Accessibility je aplikace pro čtení obsahu obrazovky, která umožňuje zrakově postiženým ovládat zařízení s Androidem intuitivní a snadnou formou..

Mobile Accessibility, to jsou dva produkty v jednom:

Jedná se o sadu deseti přístupných aplikací (Telefon, Kontakty, SMS, Hodiny, Kalendář, Email, Web, Kde jsem, Aplikace a Nastavení) které byly vyvinuty speciálně pro nevidomé a slabozraké. Všechny mají zjednodušené ovládání a ke čtení využívají hlasovou syntézu Vocalizer® firmy Nuance nebo můžete pracovat s připojeným braillským řádkem.

- Taktéž je to ale odečítač, který vám umožňuje práci ve standardním prostředí vašeho telefonu.
Pozn. K využívání funkce odečítače v Mobile Accessibility je zapotřebí vlastnit přístroj s hardwarovými navigačními prvky, jako např. trackball či trackpad.

V prostředí sady přístupných aplikací Mobile Accessibility můžete dělat následující:

- Telefon: Volat, přijímat hovory, zjistit jméno nebo číslo volajícího, a pracovat s protokolem hovorů.
- Kontakty: Spravovat své kontakty, i ty ze sociálních sítí jako Facebook.
- SMS: Psát a číst textové zprávy. Manage conversations.
- Budíky: Nastavovat různé typy budíků.
- Web: Plnohodonotně prohlížet webové stránky, podobně jako na počítači. Možnost rychlého pohybu po různých prvcích stránky (odkazy, odstavce, záhlaví, formuláře, atd.). Možnost ukládání oblíbených stránek do záložek.
- Kalendář: Vytvářet, upravovat a vymazávat události v kalendáři.. Možnost zobrazení všech událostí za den, týden nebo měsíc.
- Email: Plnohodnotný přístup k vašemu Gmail účtu.
- Kde jsem? : GPS aplikace udávající aktuální informace o vaší poloze.
- Aplikace: Přístup k seznamu všech aplikací ve vašem Android telefonu.
- Nastavení: Přístup k nastavení vyzváněcího tónu a zvuku pro upozornění, možnost vypnutí či zapnutí vibrací. Nastavení odezvy klávesnice, čtení interpunkce, výšky hlasu a rychlosti řeči atd.
- Rychlý přístup k informacím o datu a času, stavu telefonu jako např. úrovni nabití baterie a síle signálu, počtu zmeškaných hovorů a nepřečtených zpráv, atd.

Hlavní výhody:

- Navigace dotykem: Mobile Accessibility nemusíte ovládat jen hardwarovými kurzorovými šipkami nebo qwerty klávesnicí, ale i pomocí dotykového displeje! Jednoduše pohybujte prstem po obrazovce a hlasová symtéza bude číst text pod prstem. Druhou možností je navigace pomocí gest (posun prstu nahoru, dolů, do leva a do prava) a klepnutím kamkoliv na obrazovku zvolenou položku aktivovat. Pro ještě pohodlnější ovládání si také můžete zapnout vibrační a zvukovou odezvu.

- Snadné zadávání textu: V prostředí sady Mobile Accessibility i mimo něj můžete zadávat text pomocí dotykové qwerty klávesnice i rozpoznávání hlasu. Představte si psaní SMS nebo E-Mailu pouze vaším hlasem... prostě skvělé!

- Hlasová syntéza: Code Factory zpřístupňuje mobilní telefony nevidomým a slabozrakým již mnoho let a proto ví, že na hlasu záleží... a to hodně! Pro Mobile Accessibility se Code Factory dohodla s Nuance® a proto je hlas používaný v Mobile Accessibility Vocalizer®.
- Mobile Accessibility poskytuje pokročilou podporu braillu: Obsahuje logické braillské příkazy poskytující jednotné ovládání všech podporovaných braillských zařízení.

Systémové požadavky:

Podporovány jsou všechny přístroje s Android od verze 2.1 a vyšší. Please note that speech recognition is only supported with version 2.2 and above.

Pozn. K využívání funkce odečítače v Mobile Accessibility je zapotřebí vlastnit přístroj s hardwarovými navigačními prvky, jako např. trackball či trackpad.

Users review

from 30 reviews

"Great"

8