Omnitel programėlėsScreenshots

Description

Nuo šiol - visiems Lietuvos vartotojams!

Omnitel programėlės - geriausias būdas surasti lietuviškas programėles Jūsų telefonui.

Jums, kurie nuolat domitės naujomis ar tiesiog dar neatrastomis lietuviškomis programėlėmis, sukūrėme šią programėlių naršyklę. Atsisiuntę ir įsidiegę ją Jūs galite:

-----

PIRMIEJI SUŽINOTI APIE NAUJAUSIAS LIETUVIŠKAS PROGRAMĖLES
Vos atsiradus naujai lietuviškai programėlei, iškart būsite apie ją informuoti savo išmaniajame telefone (reikalauja "Push notifications").

SKAITYTI VISŲ PROGRAMĖLIŲ APRAŠYMUS LIETUVIŲ KALBA
Daugiau jokių painių sąvokų ar instrukcijų - tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų programėlių aprašymai čia pateikiami paprastai ir aiškiai - lietuvių kalba.

NAUDOTIS PAIEŠKĄ LENGVINANČIAIS PROGRAMĖLIŲ KATALOGAIS
Lengvai ir greitai rasite programėles pagal savo pomėgius - visas turinys grupuojamas į įvairius katalogus: fotografija, gyvenimo būdas, kelionės, mokslas, muzika, naudingos, naujienos, socialinės, pramogos, sportas, sveika gyvensena, verslas, žaidimai.

MATYTI SPECIALIAI JUM ATRINKTAS GERIAUSIAS PROGRAMĖLES
Įsigijote telefoną ir nežinote nuo ko pradėti? Pasirinkę tinkamiausią rinkinį savo gyvenimo būdui (Tėčio, Mamos, Studento, Moksleivio ir dar daugiau) atrasite specialiai Jum atrinktas programėlės kurias įdiegti į telefoną galėsite greitai ir be registracijos.

SUŽINOTI APIE LIETUVOS ŽVAIGŽDIŲ MĖGIAMAS PROGRAMĖLES
Kiekvieną savaitę pamatysite Lietuvos įžymybių mėgiamiausių programėlių sąrašus.

SUŽINOTI APIE PROGRAMĖLIŲ GALIMYBES VAIZDO PRISTATYMUOSE
Trūksta instrukcijos ar paaiškinimo? Nuo šiol populiariausias programėles Jums pateiksime su išsamiais vaizdo pristatymais.

MATYTI NAUDOTOJŲ ATSILIEPIMUS IR VERTINIMUS
Abejojantiems programėlės išmanumu apsispręsti padės ją jau išbandžiusių komentarai. Prie kiekvienos programėlės matysite svetainėje http://programeles.omnitel.lt paliktus vartotojų atsiliepimus.

MĖGAUTIS GREITA PAIEŠKA
Jums, kurie vertinate paprastumą ir greitį - Jus dominančias programėles lengvai ir greitai rasite naudodami paieškos funkciją.

-----

Pateikiama informacija apie išmaniųjų telefonų programėles yra rekomendacinio pobūdžio. Siekdami papildyti sąrašą vartotojams aktualiomis programėlėmis yra anonimiškai stebima kokios kategorijos ir programėlės domina vartotojus.

Tags: omnitel aplication , omnitel samsung s , sim kortele omnitel , omnitel , programeles telefonui , www,grameles , lietuvos tukstantmecio vaikai , lietuvos 1000 vaikai dowload , programeles telefonas

Users review

from 154 reviews

"Good"

6